Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Lindy 42761. Kaabli pikkus: 10 m. Pistmik 1: USB A, Pistmik 2: USB B, USB versioon: USB 2.0, Konnektori sugu: Meessoost/meessoost, Maksimaalne andmeedastuskiirus: 0,48 Gbit/s, Toote värv: Must, Punane
| Tootja | LINDY |
| Tootekood | 42761 |
| EAN | 4002888427616 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lindy.co.uk/cables-adapters-c1/usb-c449/10m-usb-2-0-type-a-to-b-active-cable-p9290 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black,Red |
| Toote värv | Black / Red |
| Toote värv | Must, Punane |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 480 Mbit/s |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Pistmik 1 | USB A |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Pistmik 2 | USB B |
| Andmeedastus | |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus | 0,48 Gbit/s |
| Funktsioonid | |
| Connector gender | Male/Male |
| 1. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Ferriitfilter | Jah |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| 2. pistmiku kujutegur | Sirge |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Mudeli originaalnimi | 10m USB 2.0 Type A to B Active Cable |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| USB/Lightning cable type | USB to USB |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Unit Calculated Volume | 0.001654 cubm |
| Product Net Weight | 0.26 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.42 kg |
| Summary | Lindy 10m USB 2.0 Type A to B Active Cable. Cable length: 10 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB B, USB version: USB 2.0, Connector gender: Male/Male, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Product colour: Black, Red |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Ferrite bead | Jah |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB B |
| Plug and Play | Jah |
| Connectors | USB / USB-B |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 2.0 type B | 1 |
| Toote kaal | 372 g |
| Toote kaal | 372 g |
| Pikkus | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||