Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The WD 3 V-17/4/20 is powerful and energy-efficient with a rated input power of just 1,000 watts. The device, suction hose and Clips floor nozzle are optimally coordinated for superb cleaning results in the case of dry, wet, fine or coarse dirt. The wet and dry vacuum cleaner impresses with its compact design and robust 17-litre plastic container, 4 m cable, 2 m suction hose and fleece filter bag. The one-piece cartridge filter means both wet and dry dirt can be vacuumed without having to change the filter. The blower function is useful for cleaning hard-to-reach areas. The hose can be neatly packed away to save space by hanging it on the device head. The cable can be stored on the cable hook, tubes and floors nozzles on the bumper. The Pull & Push locking system enables easy opening and closing of the container. The handle of the vacuum cleaner can be detached and accessories can be attached directly to the suction hose. Also clever: tools and small parts can be stored on the surface on the device head. The ergonomically shaped carrying handle makes it comfortable to carry.
Cartridge filter
For wet and dry vacuuming without additional filter replacement. Simple installation and removal of filter by turning without additional locking part.
Practical cord and accessories storage
Space-saving, secure and easily accessible accessories storage. The power cable can be safely stored using the integrated cable hooks.
Hose storage on the device head
The suction hose can be stored in a space-saving manner by hanging it on the device head. Intuitive securing mechanisms for left- and right-handed users.
| Tootja | Karcher |
| Tootekood | 1.628-130.0 |
| EAN | 4066529220929 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Drum vacuum |
| Tootja koduleht | https://www.kaercher.com/int/home-garden/wet-and-dry-vacuum-cleaners/wd-3-v-17-4-20-16281270.html |
| .: Üldised omadused :. | |
| Puhastamise tüüp | Dry&wet |
| Müratase | 74 dB |
| Õhuvool | 45 l/s |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/Yellow |
| Tolmukogus (kokku) | 17 L |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Juhtme pikkus | 4 m |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 - 240 V |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 1000 W |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Vacuum brushes included | Hard floor brush |
| Tube parts quantity | 2 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Height | 0.47 |
| Upholstery nozzle included | Jah |
| Handles quantity | 1 |
| Carrying handle(s) | Jah |
| Unit Box Width | 0.375 |
| Unit Calculated Volume | 0.0705 cubm |
| Unit Calculated Weight | 6.65 kg |
| Summary | Kärcher WD 3 V-17/4/20. Maximum input power: 1000 W. Type: Drum vacuum, Cleaning type: Dry&wet, Dust container type: Dust bag, Dust capacity: 17 L. Noise level: 74 dB. Product colour: Black, Yellow |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Container material | Plastic |
| Cleaning surfaces | Bare floor/Carpet/Hard floor/Stair steps/Tile |
| Control type | Rotary |
| Crevice tool | Jah |
| Dust container type | Dust bag |
| Proper use | Home |
| Tube material | Plastic |
| Package weight | 6700 g |
| Laius | 349 mm |
| Sügavus | 328 mm |
| Kõrgus | 492 mm |
| Toote kaal | 4500 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||