Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.35 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Fellowes Pulsar+ 300. Juhtimismeetod: Manuaal, Köitmismaht: 300 lehte, Augustamismaht: 17 lehte. Laius: 368,3 mm, Sügavus: 449,3 mm, Kõrgus: 130,2 mm
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 5627601 |
| EAN | 043859651245 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.fellowes.com/row/en/Products/Pages/product-details.aspx?prod=FT-5627601&cat=BUSINESS-MACHINES&subcat=BINDING-MACHINES&tercat= |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White / Grey |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| Toote värv | Hall, Valge |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Juhtimismeetod | Manuaal |
| Köitmismaht | 300 lehte |
| Plastkammköide | Jah |
| Augustamismaht | 17 lehte |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84401090 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 6,9 kg |
| Laius | 368,3 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 13.02 x 36.83 x 44.93 cm |
| Sügavus | 449,3 mm |
| Kõrgus | 130,2 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 9.1 kg |
| Product Net Weight | 6.9 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0621 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Punching capacity | 20 sheets |
| Unit Box Width | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Height | 0.5 |
| Binding Capacity | 300 |
| Comb Size | 38 mm |
| Type of punching | Manual |
| Binding type | Plastic comb |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
