Toode on lisatud ostukorvi!

digipood.eu müügitingimused


Digipood.eu ePoe müügitingimused


Digipood.eu operaatori andmed
Condor OÜ
Lembitu tn 2 Võru
Registrikood 10852684
Telefon 00378 22 789 (E-R 10-18 ja L 10-15)
Meiliaadress: support@condor.ee
ePoe tugi tugi@digipood.eu
Kaubamärk kuulub Condor OÜ-le

1. Üldsätted
1.1 Kauplemine Digipood.eu e-poe keskkonnas toimub vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatule. Condor OÜ kinnitab, et Digipood.eu lehel esitatud müügitingimused on kooskõlas võlaõigusseaduse, tarbijakaitseseaduse, kaubandusetegevuse seaduse, infoühiskonna teenuse seaduse, jäätmeseaduse ja Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusega nr 524/2013 tarbijavaidluste internetipõhise lahendamise kohta.
1.2 Digipood.eu epoe keskkonnas on hinnad esitatud eurodes ning koos käibemaksuga
1.3 Digipood.eu operaatoril on õigus teha pakutavatesse E-poe teenustesse ja hinnakirjadesse muudatusi samuti on ühepoolne õigus muuta kasutajatingimusi, need muutused ei kehti juba sõlmitud müügilepingutele ehk arvetele.
1.4 Digipood.eu tingimustega tutvumine ning nõustumine enne ostu sooritamist on ostjale kohustuslik. Enne ostu sooritamist kinnitab ostja märkides linnukese ostukorvi lehel, et on tingimusi lugenud, nendest aru saanud ja nendega nõustunud.

2. Kaupadade ja ostuprotsessi tingimused
2.1 Digipood.eu keskonnas müüdavaid kaupu on võimalik ostukorvi lisada viimase uuenduse seisuga, kaupade tarneaeg on näidatud "Lisa ostukorvi" nupu all kauba detailvaates. Kaupade hinnale lisandub transpordikulu kui pole märgitud teisiti.
2.2 Digipood.eu laoseisu, tooteinfot ning hindu uuendatakse kesklao andmebaasiga kaks korda päevas. Condor OÜ jätab endale õiguse muuta ühepoolselt Digipood.eu lehel kuvatavaid hindu.
2.3 Peale ostu sooritamist saab Digipood.eu keskkond ostjale tellimus kinnituse, pärast maksevahendi laekumist Condor OÜ arvele saadetakse ostjale arve mis vahetab välja tellimuse kinnituse. Tarneaeg ei ületa üldjuhul "Lisa ostukorv" nupu all olevat päevade arvu. Maksimaalselt lubatud tarneaeg on 10 päeva kui tegemist on laos oleva kaubaga, ekstra tellitavatel kaupadel on tarneaeg kuni 30 päeva ning sellest annab müüja ostjale teada. Digipood.eu on e-pood mis vahendab ka partnerladude tooteid seega kaupade kogused võivad partnerladudes muutuda. Digipood.eu e-poes uuendatakse partnerladude laokoguseid 2 korda päevas ning pealao koguseid on näha reaalajas.
2.4 Tarneaja pikenemisel või toote otsakorral pakume:
•    uue tarneaja;
•    toote asendamise samaväärse teise tootega;
•    raha tagastamise.
2.5 Digipood.eu keskkonnast ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastusõigus. 14 päevane tagastusõigus kehtib ainult üksiktootele, ostes sama toodet suurema koguse kui üks toode loetakse 14-päevane tagastusõigus kehtetuks. 14 päevane tagastusõigus loetakse kehtetuks ka siis kui klient on sama toodet juba eelnevalt ostnud või sama tootekoodiga toote varem tagastanud. Digipood.eu tagastab ostjale maksevahendi kasutades sama viisi mida ostja maksmisel, kokkuleppel on võimalik teistsugune tagastusviis.
2.6 Digipood.eu kasutab toote juures olevaid pilte illustratiivsel eesmärgil. Lisainfo saamiseks palume ühendust võtta klienditoega.
2.7 Ostja kohustub tellimust esitades andma korrektsed ning õiged andmed (füüsilise isiku puhul ees ja perekonnanimi, kontakttelefon, elektronposti aadress, kaubatarne aadress, postiindeks ning juriidilisest isikust ostja puhul juriidilise isiku nime ja aadressi lisaks tellija ees ja perekonnanime). Digipood.eu ei vastuta ostja poolt valesti täidetud tellimusvormi poolt põhjustatud mistahes kahjude või viivituste eest.
2.8 Digipood.eu keskonnas vormistatud tellimuse järel tekkib ostjal maksekohustus.
2.8 Digipood.eu keskkonnas esitatud tellimuse täitmine algab alates hetkest kui maksevahend on laekunud Condor OÜ pangakontole välja arvatud krediidiklientidel. Krediidiklientidel on kohustus arved tasuda maksetähtajaks, vastasel juhul jätab Condor OÜ õiguse kauba tarnimiset kuni maksetähtaja ületanud arvete tasumiseni.
2.9 Digipood.eu võimaldab ostjal liituda Digipood.eu uudiskirjaga märkides vastava kasti ostukorvis või liitudes esilehel kasutades jaluses olevat vormi.

3. Ostuprotsess Digipood.eu e-poes

3.1. Ostu alustamiseks tuleb kasutajal välja valida vähemalt üks Digipood.eu pakutavatest toodetest. Ostja kohustub tutvuma toote tootekirjelduse, saadavuse, erimärkuste ning tarnetingimustega. Kogu vajalik info on toote detailvaates saadaval.
3.2. Ostuprotsess täpsemalt on kirjeldatud http://digipood.eu/kuidasosta
3.3. Ostetavate toodete kogus on piiratud hetkel laosoleva kogusega, suurema koguse korral võtke ühendust klienditoega. Kasutaja ei saa lisada ostukorvi rohkem ühte ja sama toodet kui hetkel laos on. Enne lõppliku ostu sooritamist tuleb veenduda soovitud koguste õigsuses ning tarne ja makseinfo õigsuses. Ostukorvis on võimalik kaupu kustutada ning koguseid muuta. 14 päevane tagastusõigus ei kehti ühte ja sama toodet korduvalt ostes või kui kogus on suurem kui üks, sellise ostu korral eeldame, et klient on eelnevalt kaubaga tutvunud.
3.4 Ostetavale kaubale lisandub transpordikulu ostja poolt valitud aadressini. Digipood.eu pakub mitmeid transpordiviise mida on võimalik valida enne ostu sooritamist. Samuti on transpordi hind märgitud vastava valiku juures. Välaspoole Eesti Vabariiki tuleks arvestada pikemate tarneaegade ja suurema transpordikuluga.
3.5 Ostja kohustub lugema ja nõustuma Digipood.eu müügitingimustega või katkestama ostuprotsessi kustutades kaubad ostukorvist või sulgedes veebibrauseri.
3.6 Ostja ja Digipood.eu vahel sõlmitakse elektrooniline ostu-müügi leping mis jõustub arve tasumisel Condor OÜ arveldusarvele. Võimalus on kasutada ka järelmaksu kui Condor OÜ seda pakub. Järelmaksu tingimused on kirjeldatud peatükis 5 Järelmaks.
3.7 Ostja on kohustatud tasuma arve arvel näidatud kuupäevaks. Kui maksevahend pole jõudnud Condor OÜ arveldusarvele võetakse ostjaga ühendust. Kui ühendust võtta ei õnnestu siis tellimus tühistatkse.
3.8 Ostu sooritamise järel on võimalik ostjal oma tellimust jälgida lehelt "Tellimuste jälgimine". Rahvusvahelisi tellimusi on võimalik jälgida ka transpordiettevõtte kodulehelt kui transpordiettevõte seda võimalust pakub.
3.9 Tellitud kaubad saadetakse välja Condor OÜ pealaost või partneri laost pärast maksevahendi laekumist Condor OÜ arveldusarvele.

4 Järelmaks
4.1 Praegusel hetkel ei  paku Condor OÜ digipood.eu epoest ostetud kaupadele järelmaksu.
4.2 Condor OÜ pakub järelmaksu vahendamist.
4.3 Järelmaksu taotlemiseks võtke ühendust pood@condor.ee.

5. Tarneajad ja tingimused
5.1 Tarneajad on kirjeldatud iga toote kohta eraldi toote detailvaates vahelehel. Tarneaeg sõltub valitud laost, kui toode on Condor OÜ pealaos saadetakse kaup välja maksevahendi laekumise päeval, teised tarneajad hakkavad kehtima alates makse laekumise päevast või järgmisest päevast kui makse on tehtud hiljem kui 15.00.
5.2 Condor OÜ teeb kõik endast oleneva kauba kiiremaks kohalejõudmiseks ostjani, Condor OÜ teavitab varasemast tarnest ostjat sidevahendite kaudu.
5.3 Ostja soovil on võimalik tulla Condor OÜ pealattu ise kaubale järgi saadetakse ostjale ekiri kui kaup on järeletulekuks valmis.
5.4 Kaubale pealattu järgi tulles on vajalik arve ning isikut tõendav dokument. Kolmandatele isikutele väljastatakse kaup arve ning volituse alusel.

6. Ostu-müügilepingust  taganemine
6.1 Ostja kui ka Condor OÜ võivad enne ostjapoolse arve tasumist lepingu üless öelda või lepingust taganeda tuginedes Võla Õigus Seadusele ehk VÕSile.
6.2 Lepingu ülesütlemisel ja taganemisel kohaldatakse VÕS sätteid.
6.3 Arve tasumisel ja kauba tarnimise järgselt kohaldatakse 14 päeva tagastusõigust välja arvatud juhul kui ühte ja sama tootekoodiga toodet on klient ostnud varem või toote kogus arvel on suurem kui üks.
6.4 Lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel peab tarbija kauplejat taganemisest teavitama kirjalikus vormis arusaadavalt ja ühemõtteliselt või täitma Digipood.eu keskkonnas asuva taganemisavalduse.
6.5 Kauba tagastamiseks tuleb ostjal täita tagastusvorm mis on leitav digipood.eu/tagastamine. Vormi on võimalik täita veebis või see välja printida. Tarbija märgib vormis ostuarve numbri, tagastatavate kaupade nimetuse ja seerianumbri. Väljaprinditud ning käsitsi täidetud vorm tuleb saata Condor OÜle Lembitu 2 Võru 65608. Vaikimisi tagastatakse raha ostuarvel märgitud saajale ning maksekanalile, kui saaja soovib teist maksekanalit tuleb see märkida tyagastusvormis. Condor OÜ teavitab vormi saatjat vormi kättesaamisest.
6.6 Ostja on kohustatud kauba tagastama viivitamatult kuid mitte hiljemalt 14 päeva möödumisest mil kaup kätte saadi.
6.7 Condor OÜ tagastab ostjale maksevahendi viivitamatult kuid mitte hiljemalt kui 14päeva pärast kauba kättesaamist. Ostja tasub kõik transpordikulud.
6.8 Enne kauba eest maksevahendi tagastamist viib Condor OÜ läbi toote kontrolli tuvastamaks kauba seisukorda. Toote kaubandusliku seisukorra halvenemise või rikkumise eest vastutab täielikult ostja ning tagasimakstavat maksevahendit vähendatakse vastavalt. Väärtuse vähenemiseks loetakse kui ostja on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peab ostja käsitsema ja kasutama kaupa ainult nii nagu tootest olenevalt tavapäraselt ette nähtud.
6.9 Ostja poolt tagastatavad tooted peavad olema kasutamata, originaalpakendis kuid võivad olla avatud ning pakend peab olema säilitanud kaubandusliku välimuse ja täielikus saabumise hetke komplektsuses (sisaldama kõiki olevaid esemeid). Kampaania korras, kui kaubaga saadeti ostjale ka lisatoode peavad olema tagastatud kõik tooted ning lisatootele kehtivad samad tingimused kui põhitootele.
6.10 Ostja poolt tehtud eritellimusi või kui kaup on temale personaalselt kohandatud tagastada ei saa. Tagastada ei saa kaupa, mis ei ole lubatud tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohale toimetamist avatud. Tagastamisele ei  kuulu avatud ja kasutatud pakendiga audio- ja videosalvestised ja tarkvara.
6.11 Ostja tasub kõik kauba tagastamisega seotud kulud.

7. Pretensioonide esitamise kord
7.1 Ostjale digipood.eu keskkonna kaudu müüdavatele toodetele kehtib VÕS § 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg kui digipood.eu ei ole seda tähtaega pikendanud. Pretensiooni esitamise periood hakkab kehtima kauba ostjale kättetoimetamise kuupäevast.
7.2 Pretensioonid kauba kohta tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe kuu jooksul alates kauba puuduse avastamisest.Kauba puuduste esinemisel ei tohi tarbija kaupa edasi kasutada või ise remontida.
7.3 Kaubale esitatud pretensioonid ei kuulu lahendamisele Condor OÜ poolt kui kasutaja on need puudused oma süül tekitanud.
7.4 Kauba pretensiooni esitamise tähtajal milleks on üldjuhul 2 aastat remondib või asendab Condor OÜ samalaadsega kui toodet remontida pole võimalik. Kui asendamine osutub võimatuks tagastatakse kauba eest makstud maksevahed.
7.5 Pretensiooni õigus kehtib kui toodet on kasutatud üksnes selleks tootja poolt ettenähtud tingimustes ja eesmärgil.
7.6 Pretensiooni esitamise õigus kaotab kehtivuse kui:
•   ostu tõendav dokument puudub või on võltsitud;
•   toote seeria- ja mudelinumber on muudetud, eemaldatud või mitteloetav;
•   toodet omavoliliselt muudetud või remonditud volitamata isikute poolt;
•   kauba puudus on tekkinud ostja süül ebaõige kasutamisetulemusena, kasutusjuhendis kirjeldatu mittejälgimisel või kui puudused tekkisid toote mitteheaperemeheliku hoidmise tagajärjel, ebapiisava või ebaõigel hooldamisel, ülekoormamisel, füüsilisel vigastamisel, vedeliku kahjustusel, ebaõigel ostja poolsel transpordil,vms;
7.7 Pretensiooni alla ei kuulu kauba sihipärasest kasutamisest tulenev detailide normaalne kulumine ning kauba sihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkivad ebaolulised vead (kriimustused jms.).
7.8 Condor OÜ ei vastuta ega ole kohustatud
•    remonditava andmekandjal oleva info säilimise eest;
•    andmekandjatel oleva info hävinemise eest;
•    kauba puuduste kõrvaldamatta jätmise eest ning nendest tulenevate uute defektide tekke eest:
7.9 Condor OÜ lähtub oma tegevuses vastavalt Võlaõigusseadusele

8. Garantii
8.1 Condor OÜ vahendab Digipood.eu keskkonnas müüdavatele kaupadele tootjagarantiid ning Condor OÜ ise remonti ei teosta va. Condor Arvutile.
8.2 Digipood.eu keskonnas on esitatud andmed tootjate ametlikele garantii ja remondiesindustele http://digipood.eu/garantiiteostajad
8.3 Garantiiremondi protseduuri alustamiseks tuleb kliendil esitada Condor OÜ le arve või toote seerianumbri. Toote seerianumber peab olema tootel vigastusteta. Juhul kui seerianumbril esineb vigastusi või tootel esineb mehhaanilisi kahjustusi on Condor OÜ õigus keelduda garantiiremondist ning küsida käsitlus ning diagnostikatasu mis on ära toodud hinnakirjas.
8.4 Garantiiperioodi pikkuse määratleb toote tootja poolt ning on ära toodud toote detailvaates tehniliste andmete all.
8.5 Garantiiperiood hakkab kehtima kauba ostjale õleandmise hetkest.
8.6 Ostja peab tutvuma Digipood.eu keskonnas müüdavate toodete garantiitingimustega iga toote kohta eraldi. Toote detailvaates on link tootja kodulehele kus on see info saadaval ning infoga tutvumine on kohustuslik enne ostu sooritamist.
8.7 Garantiijuhtumi korral käitub ostja järgnevalt:
•    veendub, et kaup ei oleks füüsiliselt vigastatud ostja süül. Sellisel juhul garantii tootele ei laiene;
•    teavitab Condor OÜ kliendituge ning kirjeldab vea olemust;
•    ostja toimetab oma kuludega vigase toote Condor OÜ pealattu Lembitu 2 Võru või tootja esindaja kätte;
•    toode peab olema korrektselt pakitud transpordiks nii, et oleks välistatud vigastuste teke;
•    toodet hoitakse Condor OÜ pealaos pärast remonti kuni 3 kuud, seejärel toode utiliseeritakse.
8.8 Kui garantii käigus tuvastab ekspertiis, et tarbija on tootele ise defekti põhjustanud või toode ei ole defektne esitatakse tarbijale ekspertiisiarve. Sellisel juhul väljastatakse ostjale toode pärast ekspertiisiarve tasumist.
8.9 Condor OÜ ei anna garantiiremondi ajaks asendustooteid kui nii pole kirjeldatud toote garantiitingimustes
8.10 Garantii alla ei kuulu:
•    kuluva iseloomuga osad (akud, kulumaterjalid( tindid/toonerid, trükipead, litsentsikleebised dokumentatsioon, disketid CD ja DVD plaadid ning muud kuluva iseloomuga tooted;
•    mistahes tarkvara ja sellest tingitud häired kui tootja garantiitingimused ei sätesta teisiti;
•    ebatöökorras olevate elektrisüsteemide tagajärjel (maandusjuhtme puudumine jmt), elektrikatkestusest või võrgupinge kõikumisest;
•    tahtmatu või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel tekkinud defektid või toote sisemusse sattunud mistahes kõrvaliste esemete, vedelike, tolmu jne. poolt;
•    defektid mis on põhjustatud mitte originaalosade või mittesobivate tarvikute kasutamisest.
•    häired ja defektid mis on põhjustatud seadmete mitte sihipärasest kasutamisest või kasutamisjuhendi nõuete eiramisest.

9. Isikuandmete töötlemine ja hoidmine
9.1. Digipood.eu e-poest toodete soetamisel annaab klient teadliku nõusoleku Condor OÜ-le isikuandmete töötlemiseks.
9.2 Nendeks andmeteks loetakse: eesnimi,perekonnanimi, elukoht, postiindeks, telefoninumber, e-posti aadress.
9.3 Isikuandmeid edastatakse ulatuses, mis on vajalik kauba toimetamiseks ostjani (nimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress), need andmed edastatakse posti- või kullerteenust osutavale ettevõttele.
9.4 Kõiki isikuandmeid käsitleb Condor OÜ konfidentsiaalselt ega edasta neid kolmandatele isikutele va 9.3 punktis kirjeldatud juhul.
9.5 Condor OÜ lähtub isikuandmete kaitse seaduse §-s 6 sätestatud korrast.
9.6 Condor OÜ võib klientide isikuandmeid edastada kolmandatele isikutele kellel on selleks seaduslik õigus ning kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks ning isikuile, kellel on selleks seaduslik õigus ning see toimub tellija või muu isiku elu, tervise või vabaduse kaitseks.
9.7 Kliendil on alati õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist Digipood.eu andmebaasist ning teha päring enda andmete kohta.
9.8 Klient annab nõusoleku tellimuse vormistamisel ekirjade vastuvõtuks Digipood.eu keskkonnalt ja Condor OÜ-lt

10. Muud tingimused
10.1.Digipood.eu müügitingimustes lahendamata kõsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
10.2.Kliendi ja Digipood.eu või Condor OÜ vahel tekkinud probleemid ja küsimused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijakaebuste komisjoni või kohtusse. Klient võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.