Toode on lisatud ostukorvi!

Kuidas Osta?


Toodete leidmine:

 • Meie lehel on lihtne ning informatiivne otsingumootor.
 • Eripakkumised leiate läbi vasakul asuva menüü Eripakkumised
 • Sale-OUT ja muud soodsad tooted Leiunurgast

Toodete saadavus:

 • Esinduses ( x+)
  Kaup on kohe saadaval meie esinduse laos Võrus. Kauba saadame välja ostu sooritamise päeval.
 • Teistes ladudes olevad kaubad
  Kauba kogus ja tarneaeg on kirjeldatud iga toote juures "Saadavus" vahelehel. Meil on mitmeid koostööpartnereid ning nende tarneajad võivad erineda, teeme alati endast kõik võimaliku, et toimetada tellitud kaubad teieni vähima ajakuluga

Ostuprotsess:

 1. Leidke endale sobiv kaup meie tootevalikust.
 2. Lisage toode ostukorvi ning jätkake ostlemist või suunduge kassasse. "Kassa" nupu leiate otsingu kõrvalt. Kassa vaates on teil võimalik koguseid muuta või toodet kustutada
 3. Kui kogused ja tooted kontrollitud siis "Kassa" vaates täitke oma andmed ning tarneaadress
 4. Valige enda jaoks sobivaim tarneviis, soovitame DPD teenuseid
 5. Valige enda jaoks sobivaim makseviis, kas arve või läbi pangalingi. Soovitame maksmist arvega
 6. Nõustuge meie ePoe tingimustega
 7. Vajutage nuppu "Telli" mille järel saadetakse tellimus meie lattu ja arve teie meilile ning teile luuakse ajutine parool millega saate järgneval korral meie ePoodi sisse logida.

Tellimuste täitmine

Arve laekumisel meile toimetatakse kaup Teieni tavaliselt kahe tööpäeva jooksul juhul, kui kaup on Condor OÜ laos olemas. Kui makse pole meieni jõudnud 24h jooksul siis võtame teiega ühendust. Kui arve pole tasutud 5 tööpäeva jooksul tühistame arve. Palume kindlasti pöörata tähelepanu eposti aadressi korrektsusele.

Kaubad toimetame teieni vastavalt teiepoolt valitud transporditeenusele. DPD, Omniva ja SmartPOST kullerteenusega kogu Euroopas. DPD kohaletoimetamine maksab 4,40 € ja SmartPOST 2,95 € sisaldab käibemaksu. Kauba kättesaamisel kontrollige viivitamatult kauba seisukorda ning vigastuste või teiste probleemide korral andke kullerile teada ning pange vigastus kirja. Teatage viivitamatult meie kliendituge.

Soovikorral saate kauba kätte ka Condor OÜ esindustest, kui märgite Tarne viisiks Tulen ise kaubale järgi. Tellimus läheb töösse peale makse laekumist.

Tellimuse muutmine

Tellimust on võimalik muuta kuni tellimust pole veel täidetud. Võtke ühendust meie klienditoega nr 56956523, võite ka saata ekirja support(at)digipood.eu kuid soovitame kiiremaks asjaajamiseks helistamist.

Tellimuse tühistamine

Kui e-Poest tellitud kaup ei sobi kliendi vajadustega on Kliendil õigus tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest, ei kehti kohapeal ostetud kaupadele kuid vastu tulles kliendile saame teha erandeid olenevalt probleemi olemusest. Kui soovite tellimusest taganeda esitamise järgselt võtke koheselt ühendust meie klienditoega support(at)digipood.eu, lisage juurde tellimuse number. Kui taganemissoov jõuab meieni pärast tellimuse täitmist ning paki väljastamist transpordifirmale rakendub 14 päevane tagastus.