Intenso Akupank USB 10000MAH/7313532, White
Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Excellent compatibility
Equipped with a USB-C, USB-A and microUSB port, the Powerbanks have every requirement to recharge even the latest smartphones and tablets.
Handy design and stylish colours
Thanks to their compact form, the XS Powerbanks can be easily stowed in the bag even during charging. In addition to black and white, the XS5000 and XS10000 Powerbanks are also available in the popular colours petrol, blue and rosé.
Fast charging and ready for use
The mini power banks allow a fast charging with up to 3.1A Ampere. The included USB-A to USB-C cable can be used directly to charge your devices. Your ideal companion on the road!
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 7313532 |
| EAN | 4034303028405 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.001218 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone,Tablet |
| Lightning connector | Ei |
| Micro-USB connector | Jah |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Micro-USB connectors quantity | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Wireless Charging | Ei |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| CnCode | 85076000 |
| Powerbank capacity | 10000 mAh |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Product Net Weight | 0.182 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.394 kg |
| Summary | Intenso XS10000. Battery capacity: 10000 mAh, Battery technology: Lithium Polymer (LiPo). USB Type-A output ports: 1, USB Type-C ports quantity: 1. Output current: 3.1 A. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Fast charging | Ei |
| Input interface | Micro-USB + USB Type-C |
| USB Type-A output ports | 1 |
| Mini-USB connector | Ei |
| USB Type-C connector | Jah |
| Assortment of products | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-A to USB Type-C |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 2.1-2.4 A |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/powerbanks/powerbank-XS |
| Max kogus transpordipakendis | 16 |
| Pakendi maht | 0.001218 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 6.3 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 21 cm |
| Transpordipakendi laius | 29 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 32 cm |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Netokaal | 0.182 kg |
| Brutokaal | 0.394 kg |
| Laius | 63 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 91 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 91 x 63 x 22 mm |
| Toote kaal | 182 g |
| Toote värv | White |
| Seadme tüüp | Power Bank |
| LED indicators | Power,Status,Y |
| Power protection features | Over voltage/Overcharge/Overdischarge/Short circuit |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Ekraani tüüp | LED |
| Micro-USB | 1 |
| Mudel | XS10000 |
| Output current | 3.1 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Port 1 output current | 3.1 A |
| Port 2 output current | 2.4 A |
| Shape | Rectangle |
| USB 2.0 | 1 |
| USB type C | 1 |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||