Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Unprecedented Thin Design with 11mm
Omada EAP230-Wall
AC Access Point
Private Connection for Every Room.
EAP230-Wall is designed to meet every network need in environments with numerous separated rooms, like hotels, offices, and dormitories. A device in each room ensures an exclusive, high-speed Wi-Fi connection for every user.
MU-MIMO + Dual-Band: Faster Connection for More Devices
802.11ac wave 2 technology allows multiple users to access the internet at the same time. Speeds up to 1200 Mbps and 2.4 GHz and 5 GHz wireless bands deliver simultaneous high-speed internet access to various devices.
Seamlessly Blends with any Décor
The same size and shape as a light switch or power outlet faceplate to fit in perfectly in any room.
High-Speed Gigabit Port
Equipped with a Gigabit port to deliver the fastest possible wired transmission.
Effortless Deployment with Power over Ethernet
802.3af/802.3at PoE support means there’s no need for extra wiring. Plug in existing Ethernet cables to transmit both power and data to your APs.
Quick, Simple Installation
1.Detach and remove the faceplate of the junction box.
2.Plug an Ethernet cable in to the port.
3.Secure the Access Point to the wall using the provided screws.
4.Press the faceplate back into position.
Omada SDN—Smarter Cloud Solution for Business Networking
Omada Software Defined Networking (SDN) platform integrates network devices including access points, switches and gateways, guaranteeing powerful business network with higher efficiency, higher security, and higher reliability.
Easy Management with the Omada App
Follow configuration instructions on the free Omada app to get set up in minutes. Omada lets you configure settings, monitor the network status and manage clients, all from the convenience of a smart phone or tablet.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EAP230-WALL |
| EAN | 6935364089481 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/wall-plate-ap/eap230-wall/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Logiserver | Jah |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SNMP, SNMPv2, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| .: Disain :. | |
| Transmitting power (CE) | 20 - 23 dBm |
| Saatja võimsus (CE) | 20 - 23 dbm |
| LED-indikaatorid | Operatsioon |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Band Steering | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| MIMO | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN, VLAN mapping |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1167 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Elektritarbimine (max) | 25,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 9 W |
| Turvalisus | |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Antenn | |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 3,6 dBi |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 2 |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4 / 5 GHz |
| Protokollid | |
| Secure File Transfer Protocol (SFTP) kasutades SSH v2 | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 802.3af/802.3at PoE, 7W |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN/VLAN mapping |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| BeamForming | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | EAP230-WALL |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1167 Mbps |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 86,8 mm |
| Laius | 86.8 mm |
| Sügavus | 86.8 mm |
| Kõrgus | 30.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 86.8 × 86.8 × 30.2 mm |
| Sügavus | 86,8 mm |
| Kõrgus | 30,2 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Kaasnevate toodete arv | 2 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 118 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 47 mm |
| Pakendi kaal | 210 g |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Security algorithms | 128-bit WEP/152-bit WEP/64-bit WEP/SNMP/SNMPv2/WPA/WPA2-Enterprise/WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| WAN connection | Ethernet (RJ-45) |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| VLAN support | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| Series | Omada |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00078 cubm |
| Product Net Weight | 0.16 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.24 kg |
| Summary | TP-Link Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall-Plate Access Point. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1167 Mbit/s. Security algorithms: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, SNMP, SNMPv2, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 25.5 W |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Automatic channel selection | Jah |
| Number of SSID supported | 16 |
| Syslog | Jah |
| Automatic channel scanning | Jah |
| Antennas quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| LED indicators | Operation |
| Placement | Wall |
| Quick start guide | Jah |
| Antenna gain level (max) | 3.6 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1167 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 47 mm |
| Package weight | 210 g |
| Package width | 118 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||