Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The SXTsq 5 ac is a compact and lightweight outdoor 5Ghz 802.11ac wireless device with an integrated antenna, perfect for point-to-point links or as a CPE unit. The device includes one 10/100/1000 Mbit Ethernet port to fully utilize speeds that 802.11ac protocol provides.
The SXTsq 5 ac retains a 16 dBi antenna like the SXT 5 ac, our previous model, yet the antenna design has been improved and the physical size has been dramatically reduced - the SXTsq is two times thinner.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | RBSXTSQG-5ACD |
| EAN | 4752224004697 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless CPE |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/sxtsq_5_ac |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 716 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | RouterOS |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | 5 GHz |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 10 - 30 V |
| Mudeli originaalnimi | SXTsq 5 ac // RBSXTsqG-5acD |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.295 kg |
| Brutokaal | 0.52 kg |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 129 mm |
| Kõrgus | 34 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 129 x 129 x 34 mm |
| Toote kaal | 295 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.002067 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 10.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 39 cm |
| Transpordipakendi laius | 20 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 53 cm |
| Muud andmed | |
| CnCode | 85176200 |
| Built-in processor | Jah |
| 2.4 GHz | Ei |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11n |
| Receiver sensitivity | 6MBit/s 25 -96 54MBit/s 21 -80 MCS0 25 -96 MCS7 20 -75 MCS9 18 -70 |
| Unit Box Height | 0.39 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.011 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.002067 cubm |
| Product Net Weight | 0.295 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.52 kg |
| Summary | Mikrotik RBSXTsqG-5acD. 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 7 W |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| International Protection (IP) code | IP55 |
| Placement | Pole,Wall |
| Antenna Gain | 5 dB |
| Antenna gain level (max) | 16 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Flash Memory | 16 MB |
| Frequency Band | 5.150 - 5.875 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1000 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | -40 - 70 % |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 492 g |
| Package width | 255 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||