Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The new AC standard is here, with up to 866Mbit over the air datarate, 256-QAM modulation, and 80MHz channels. 802.11a/n/ac opens up new possibilities and speeds never possible before.
The SXT ac is a new member in our 802.11ac product lineup, currently two models are available — with regular 28 degree antenna, and the SA model with a 90 wide beam- width sector antenna. Also supports 802.11a/n mode and is compatible with all legacy RouterBOARD devices, including Nstream and Nv2 protocols. Both devices come with Gigabit Ethernet.
New products are backwards compatible- for example, you can replace your 5GHz 802.11an legacy Access Point with new 802.11ac product and your existing customers will still be able to connect to it.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | RBSXTG-5HPACD-SA |
| EAN | 4752224004499 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless CPE |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/RBSXTG-5HPacD-SAr2 |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros QCA9557-AT4A-R |
| Protsessori seeria | QCA9557 720 МГц |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Antenn | |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 12 - 57 V |
| Mudeli originaalnimi | SXT SA5 ac // RBSXTG-5HPacD-SA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 80 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.265 kg |
| Brutokaal | 0.693 kg |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 140 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 140x140x56 мм |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.003563 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.693 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8.8 cm |
| Transpordipakendi laius | 16.8 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 24.1 cm |
| Muud andmed | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Built-in processor | Jah |
| Mounting kit | Jah |
| Wireless standard | a/n/ac |
| Channel bandwidth | 80 MHz |
| Unit Box Height | 0.088 |
| Unit Box Length | 0.241 |
| Unit Box Width | 0.168 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.003563 cubm |
| Product Net Weight | 0.265 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.693 kg |
| Summary | Mikrotik SXT SA5 ac. 5 GHz, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 12 W |
| Product colour | White |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| LED indicators | Power/WAN/WLAN |
| Quick start guide | Jah |
| USB connector type | USB Type-A |
| Antenna gain level (max) | 13 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Modulation | 256-QAM |
| Package weight | 265 g |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||