Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.26 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
We are glad to introduce a significant upgrade to our popular OmniTik 5GHz access points!
OmniTik 5 PoE ac features five Gigabit Ethernet ports and support for 802.11ac. It’s equipped with a powerful 720MHz CPU, 128MB RAM, high power 802.11a/n/ac Dual Chain wireless (support for AC as well as backwards compatible with regular 802.11a/n CPE) and comes with a new design weatherproof outdoor enclosure, two integrated 7.5dBi 5GHz omni antennas, a power supply, a PoE injector and a mounting kit.
It also supports passive or standard 802.3at/af PoE input/output. Ethernet ports 2-5 can power other PoE capable devices with the same voltage as applied to the unit. Less power adapters and cables to worry about! It can power af/at mode B (4,5+)(7,8-) compatible devices, if 48-57 input voltage is used.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | RBOMNITIKPG-5HACD |
| EAN | 4752224004420 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/rbomnitikpg_5hacd |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | 720 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Omni-Directional |
| Antennide arv | 2 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 5 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 12 - 57 V |
| Mudeli originaalnimi | OmniTIK 5 PoE ac // RBOmniTikPG-5HacD |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.2 kg |
| Brutokaal | 1.4 kg |
| Laius | 129 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Kõrgus | 416 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 416 x 129 x 58mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005418 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 6 cm |
| Transpordipakendi laius | 43 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 21 cm |
| Muud andmed | |
| Built-in processor | Jah |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Summary | Mikrotik OmniTIK 5 PoE ac. 5 GHz, Maximum data transfer rate: 54 Mbit/s, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE), Power consumption (max): 18 W |
| Unit Calculated Weight | 1.45 kg |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.006721 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Box Width | 0.43 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| PoE adapter included | Jah |
| Mounting kit | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11ac/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Internal | Ei |
| Placement | Pole |
| USB connector type | USB Type-A |
| Antenna Gain | 7.5 dB |
| Antenna gain level (max) | 7.5 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Flash Memory | 16 MB |
| Maximum data transfer rate | 54 Mbit/s |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||