Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The wAP 60G is weatherproof integrated 60 GHz wireless unit, that can be used indoors or outdoors as Point-to-Point or CPE unit
The box includes a wall mounting kit, straps for pole mounting, power supply, PoE injector and also table stand for using the device indoors. Penetrates some windows depending on material.
wAP 60G connects to 60 GHz AP for distances of 200m+
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | RBWAPG-60AD |
| EAN | 4752224004796 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/wap_60g#fndtn-specifications |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | IPQ-4019 716 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Antenn | |
| Antenni tüüp | Built-in |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 11 - 57 V |
| Mudeli originaalnimi | wAP 60G // RBwAPG-60ad |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.4 kg |
| Brutokaal | 0.7 kg |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 185 x 85 x 30mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002592 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.7 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8 cm |
| Transpordipakendi laius | 12 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 27 cm |
| Muud andmed | |
| Product colour | White |
| Summary | Mikrotik wAP 60G. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 5 W |
| Unit Calculated Weight | 0.7 kg |
| Product Net Weight | 0.4 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002592 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Networking standards | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| Built-in processor | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||