Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The JetFlash 710 Flash drive more than satisfies the modern urge for high-speed in a small form-factor. Its tiny metallic design allows the JetFlash 710 to fit unobtrusively into a USB port. Its ergonomic design makes it easy to handle. What’s more, the COB (Chip on Board) manufacturing makes it completely resistant to dust, shock, and splashes!
Sturdy metallic casing
The JetFlash 710 is housed in a sturdy metallic casing that is ready to go wherever you lead. It could be a tiny, trendy accessory latched to your bag or sprucing up your keychain!
Lightweight, ultra-small form factor
The JetFlash 710 has an ultra-small form factor and weighs in at a mere 3.3g. It is so tiny that it fits unobtrusively into a USB port, minimizing the chance of breakage.
COB technology
Using innovative COB (Chip on Board) technology and assembled with a metallic casing, the JetFlash 710 is completely resistant to dust, shock, and splashes while remaining lightweight.
| Tootja | TRANSCEND |
| Tootekood | TS128GJF710S |
| EAN | 760557844419 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | 710 |
| Kujutegur | Capless |
| Toote värv | Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 128 GB |
| Mälumaht | 128GB |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 12.2 mm |
| Sügavus | 6 mm |
| Kõrgus | 22.4 mm |
| Netokaal | 0.003 kg |
| Toote kaal | 3.3 g |
| Brutokaal | 0.012 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.00013 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 10 cm |
| Transpordipakendi laius | 1 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 13 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.012 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Product colour | Silver |
| Summary | Transcend JetFlash 710 128GB. Capacity: 128 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Form factor: Capless. Weight: 3.3 g. Product colour: Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.012 kg |
| Product Net Weight | 0.003 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.00013 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Box Width | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Flash drive series | JetFlash |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 7 Microsoft Windows 8 Microsoft Windows 10 Mac OS 9.0+ Linux Kernel 2.4.2+ |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | https://uk.transcend-info.com/Products/No-620 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 22.4 mm x 12.2 mm x 6 mm |
| Certification | CE/FCC/BSMI/KC/RCM/EAC |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Metal |
| USB 3.1 | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
