Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.40 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Professional High Power 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16-Port PoE+
Plug and Play, Multi-Purpose PoE Switch with Powerful Performance
Dedicated 16-Port PoE+ Switch (250 W Budget) for Numerous Applications
Compliance with the 802.3af/at PoE+ standard supports up to 30 W on each PoE port. The total 250 W PoE power budget* for the 16× gigabit PoE+ ports makes it suitable for a wide range of applications, from surveillance to networking in offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and etc.
QoS for a Lag-Free Experience
Ensures smooth traffic for latency sensitive applications, such as voice and video, by designating the priority of traffic based on Quality of Service (QoS).
Intelligent Power Management to Prevent Power Overload
When your total power consumption exceeds 250 W, Intelligent Power Management automatically cuts lower priority ports’ power to ensure high-priority ports’ power supply. This protects the device from power overload operation. It also automatically detects the required PoE power for your device and protects your non-PoE equipment from being damaged.
Wide Operating Temperature with Good Heat Dissipation
Durable metal casing and professional heat dissipation design ensure the wide operating temperature (0–50℃) with reliability.
Multiple Application Scenarios
The TL-SG1218MP is fully compatible with PoE devices, such as IP cameras, access points, and IP phones. It also works with non-PoE wired devices to provide gigabit connections, such as PCs, printers, and IPTV.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1218MP |
| EAN | 6935364072155 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/poe-switch/tl-sg1218mp/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Half duplex | Jah |
| Pooldupleks | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 18 |
| Kombineeritud SFP-pesade arv | 2 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 18 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 286,64 W |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Edastamise kiirus | 26,78 Mpps |
| Jumbo frames | 10000 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 36 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Võrguliikluse klassifikatsioon | Jah |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.1Q | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3af | Jah |
| IEEE 802.3at | Jah |
| IEEE 802.3i | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Mudeli originaalnimi | 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16 PoE+ |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 16 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 250 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 977,44 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 440 mm |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 440 × 180 × 44 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | TL-SG1218MP, User's Guide, Power cord, Rack mount kit, Rubber feet |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 528 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 250 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 80 mm |
| Pakendi kaal | 3,05 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Rack mounting | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 18 |
| Full duplex | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 18 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Flow control support | Jah |
| Combo SFP ports quantity | 2 |
| PoE power budget | 250 Watts |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 16 |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0106 cubm |
| Product Net Weight | 2.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.03 kg |
| Summary | TP-Link 18-Port Gigabit Rackmount Switch with 16 PoE+. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 18. Full duplex. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 36 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: 1U |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e/Cat6 |
| MAC address auto-aging supported | Jah |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| Traffic classification | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 16 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 26.78 Mpps |
| Heat dissipation | 977.44 BTU/h |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 528 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 3050 g |
| Package width | 250 mm |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| PoE+ ports | 16 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | AC |
| Primary port count | 16 |
| Rack | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 36 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 250 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||