Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.19 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Professional High Power 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+
Easy to Use, Multi-Purpose PoE Switch with Powerful Performance
Multiple Application Scenarios
The TL-SG1428PE is fully compatible with PoE devices, such as IP cameras, access points, and IP phones. It also works with non-PoE wired devices to provide gigabit connections, such as PCs, printers, and IPTV.
Dedicated 24 PoE+ Ports (250 W Budget) for Numerous Applications
Compliance with the 802.3af/at PoE+ standard supports up to 30 W on each PoE port. The total 250 W PoE power budget for the 24× gigabit PoE+ ports makes it has a wide range of applications, such as surveillance, offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, etc.
Easy to Use
Value-Added Features Bring Unexpected Experiences
QoS for a Lag-Free Experience
Ensures smooth traffic for latency-sensitive applications, such as voice and video.
IGMP Snooping for Multicast Optimization
Ensures a better network experience, especially for applications like IPTV, by optimizing multimedia traffic delivery.
VLAN for Security
Helps to create a network with higher security and better overall performance by dividing the network into smaller groups.
Making Management Easy
TL-SG1428PE offers network monitoring for users to observe traffic behavior. Through its web-based user interface and management utility, the TL-SG1428PE offers a variety of useful features, including network monitoring, traffic prioritization, and enhanced QoS.
Multiple Factors Guarantee Stable Operation
System Self-Healing with PoE Auto Recovery
The switch automatically detects and reboots the PD devices, such as cameras and APs, when they fall offline or go unresponsive, guaranteeing the stable operation of PoE-connected devices, without need for manual monitoring and restart.
Intelligent Power Management to Prevent Power Overload
Automatically cuts lower priority ports’ power to ensure high-priority ports’ power supply when the total PoE power consumption exceeds 250 W. This protects the device from power overload operation.
Great Compatibility with PD Detection
Automatically detects the required PoE power for your device and protects your non-PoE equipment from being damaged.
Wide Operating Temperature with Good Heat Dissipation
Durable metal casing and professional heat dissipation design ensure the wide operating temperature (0–50℃) with reliability.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1428PE |
| EAN | 6935364072209 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/poe-switch/tl-sg1428pe/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 4,1 MB |
| Turvaalgoritmid | SNMP, SNMPv2, SNMPv3 |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN, Tagged VLAN |
| Linkide koondamine | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 26 |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 26 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP mooduli pesade arv | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 1039,03 W |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Edastamise kiirus | 41,7 Mpps |
| Jumbo frames | 10000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| VLAN-ide arv | 32 |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 56 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti kiht | L2 |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.1p | Jah |
| IEEE 802.1Q | Jah |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3af | Jah |
| IEEE 802.3at | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN/Tagged VLAN |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Mudeli originaalnimi | 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+ |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 24 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 250 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 1000BASE-X |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 440 mm |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 440 × 220 × 44 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | TL-SG1428PE, Power cord, User manual, Rack mounting kit, Rubber feet |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 528 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 336 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 100 mm |
| Pakendi kaal | 3,94 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | SNMP/SNMPv2/SNMPv3 |
| User guide | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 26 |
| Switch layer | L2 |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 26 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Flow control support | Jah |
| Multicast support | Jah |
| Number of VLANs | 32 |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T |
| Link aggregation | Jah |
| PoE power budget | 250 Watts |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 24 |
| Rate limiting | Jah |
| Number of queues | 4 |
| Fiber ethernet cabling technology | 1000BASE-X |
| Rack mount kit | Jah |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.34 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.02123 cubm |
| Product Net Weight | 3.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.98 kg |
| Summary | TP-Link 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 26. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 56 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: 1U |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e/Cat6 |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 28 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 41.7 Mpps |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 528 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 3940 g |
| Package width | 336 mm |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| PoE+ ports | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | AC |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 250 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||