Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Eight 1G Ethernet ports and two SFP+ ports for 10G fiber connectivity. Portable, powerful and extremely cost-effective – this switch is an instant classic!
Cloud Smart Switch 610-8G-2S+IN is our answer to the everlasting demand for more power in a small and simple package. It comes with the lightweight SwOS which is easy to configure from your web browser. It gives you all the basic functionality for a managed switch, and more: you can manage port-to-port forwarding, broadcast storm control, apply MAC filters, configure VLANs, mirror traffic, apply bandwidth limitation and even adjust some MAC and IP header fields.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | CSS610-8G-2S+IN |
| EAN | 4752224006929 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/css610_8g_2s_in#fndtn-specifications |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 0.64 MB |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | SwitchOS Lite |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sisemälu tüüp | Flash |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CSS610-8G-2S+IN |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.85 kg |
| Brutokaal | 0.94 kg |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 167 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 200 x 167 x 46 мм |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00378 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.94 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 6 cm |
| Transpordipakendi laius | 20 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 31.5 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Width | 0.2 |
| 10G support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| DC input voltage | 12 - 57 V |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.315 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00378 cubm |
| Product Net Weight | 0.85 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.94 kg |
| Summary | Mikrotik CSS610-8G-2S+IN. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. DC input voltage: 12 - 57 V. Power over Ethernet (PoE) |
| Product colour | White |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| LED indicators | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 8 |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Power Source | DC/PoE |
| Primary port count | 8 |
| SFP+ | 2 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||