Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.68 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TP-Link’s brand new Omada smart switches provide huge upgrade comparing with previous versions. The switches can be managed by Omada SDN Controller, which provides professional and reliable one-step solutions. Integrated L2 and L2+ features such as 802.1Q VLAN, QoS, IGMP Snooping and static routing provide cost-effective networking solutions for small and medium-sized businesses without sacrificing enhanced usability and strong performance.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG2008P |
| EAN | 6935364072957 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/omada-switch-poe/sg2008p/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 0,5 MB |
| Turvaalgoritmid | 802.1x RADIUS |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Elektritarbimine (max) | 77,3 W |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client/DHCP relay/DHCP snooping/DHCPv6 server/DHCPv6 snooping |
| DHCP elemendid | DHCP client, DHCP relay, DHCP snooping, DHCPv6 server, DHCPv6 snooping |
| Autentimine | MAC-põhine autentimine, Veebipõhine autentimine |
| Autentimise tüüp | RADIUS |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| Protokollid | |
| IPv4 & IPv6 features | IPv6 ping/IPv6 Telnet/IPv6 tracert |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv6 Telnet, IPv6 ping, IPv6 tracert |
| Haldusprotokollid | SNMPv1/v2c/v3 |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Jumbo frames | 9000 |
| VLAN-ide arv | 4094 |
| Ootejärjekordade arv | 8 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti kiht | L2/L2+ |
| Lüliti tüüp | Juhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Multiedastuse tugi | Jah |
| Süsteemisündmuste logi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | External |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Omada 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+ |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 263,6 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 209 mm |
| Laius | 209 mm |
| Sügavus | 126 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 209 x 126 x 26mm |
| Sügavus | 126 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Pakendi sügavus | 315 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 70 mm |
| Pakendi kaal | 1,26 kg |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | 802.1x RADIUS |
| Management protocols | SNMPv1/v2c/v3 |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| System event log | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1D/IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.1s/IEEE 802.1w/IEEE 802.1x/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3ad/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Switch layer | L2/L2+ |
| Jumbo frames support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Broadcast storm control | Jah |
| IGMP snooping | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Flow control support | Jah |
| Multicast support | Jah |
| Number of VLANs | 4094 |
| Spanning tree protocol | Jah |
| Link aggregation | Jah |
| PoE power budget | 62 Watts |
| Fanless | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 4 |
| Rate limiting | Jah |
| MIB support | MIB II (RFC1213) Bridge MIB (RFC1493) P/Q-Bridge MIB (RFC2674) Radius Accounting Client MIB (RFC2620) Radius Authentication Client MIB (RFC2618) Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925) Support TP-Link private MIBs RMON MIB(RFC1757, rmon 1,2,3,9) |
| Number of queues | 8 |
| ARP inspection | Jah |
| Series | Omada |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.315 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.005292 cubm |
| Product Net Weight | 0.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.28 kg |
| Summary | TP-Link Omada 8-Port Gigabit Smart Switch with 4-Port PoE+. Switch type: Managed, Switch layer: L2/L2+. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 16 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3ab, IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting |
| Product colour | Black |
| Authentication | MAC-based authentication,Web-based authentication |
| Authentication type | RADIUS |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 8 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 11.9 Mpps |
| Heat dissipation | 263.6 BTU/h |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| PoE+ ports | 4 |
| Primary port count | 8 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||