Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Professional 9-Port Unmanaged Switch with 8 PoE+ Ports
Plug and Play, with PoE Transmission for Surveillance up to 250 m
Professional 9-Port Switch with 8-Port PoE+ (65 W Budget) for Numerous Applications
Compliance with the 802.3af/at PoE+ standard supports up to 30 W on each PoE port. The total 65 W PoE power budget* for the 8× PoE+ ports opens up a wide range of applications, such as surveillance for offices, dormitories, and small businesses. It is fully compatible with IP cameras, access points, IP phones, computers, printers, and more.
Ideal for IP Surveillance
—Up to 250 m Transmissions
With extend mode, the PoE transmission distance reaches up to 250 m**—perfect for IP Camera deployment in large areas.
**The speed of the ports in extend mode will downgrade to 10 Mbps. The actual transmission distance may vary due to power consumption of PoE-powered devices or the cable quality and type.
Ideal for IP Surveillance
—Higher Performance and Security
Priority Mode and Isolation Mode make surveillance smoother and safer.
Intelligent Power Management
When total power consumption exceeds 65 W, the intelligent power management will cut the lower priority port power. This ensures the high priority port’s power supply and protects the device from power overload. It also automatically detects and provides the required power for your PoE devices while protecting your PoE and non-PoE equipment from being damaged.
Durable Metal Casing
The interior components of TL-SF1009P are protected by high-quality metal casing to ensure a long product life. Having passed an array of stringent reliability tests, TL-SF1009P delivers switching performance you can depend on.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SF1009P |
| EAN | 6935364052966 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1009p/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Virnastatav | Ei |
| .: Disain :. | |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Internet elektrivõrgu kaudu (PoE), Võimsus |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Half duplex | Jah |
| Pooldupleks | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX |
| Kiire Etherneti (vask) pesade arv | 9 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 9 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 53.5 V |
| Sisendvool | 1.31 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 77,08 W |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), CE, RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), CE, RoHS |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Andmeedastus | |
| Edastamise kiirus | 1,3392 Mpps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1,6 Gbit/s |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Ei |
| Toiteallikas | DC/PoE |
| Toiteallikas | External |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Mudeli originaalnimi | 9-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 8 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsus pordi kohta | 30 W |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 65 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 53.5 V |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 262,84 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 171 mm |
| Laius | 171 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 171 × 98 × 27 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | • TL-SF1009P • Power Adapter • Installation Guide |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Pakendi sügavus | 280 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 223 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 68 mm |
| Pakendi kaal | 980 g |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Ei |
| Wall mountable | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 9 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Flow control support | Jah |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 9 |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX/10BASE-T |
| Fanless | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 8 |
| Unit Box Height | 0.225 |
| Unit Box Length | 0.28 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 12 |
| Unit Calculated Volume | 0.005225 cubm |
| Product Net Weight | 0.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.1 kg |
| Summary | TP-Link 9-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 9. Full duplex. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 1.6 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 53.5 V. Power connector: DC-in jack. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| MAC address auto-aging supported | Jah |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| LED indicators | Activity/Link/PoE/Power |
| Power supply included | Ei |
| 10Base-T / 100Base-TX | 9 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 1.3392 Mpps |
| Heat dissipation | 262.84 BTU/h |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 980 g |
| Package width | 223 mm |
| PoE+ ports | 8 |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power Source | DC/PoE |
| Primary port count | 9 |
| Stackable | Ei |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1.6 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 65 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||