Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link TX401. Sisemine. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Hostiliides: PCI Express, Liides: Ethernet. Andmete edastamise maksimaalne määr: 10000 Mbit/s. Toote värv: Punane
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TX401 |
| EAN | 6935364072827 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/au/home-networking/pci-adapter/tx401/ |
| .: Disain :. | |
| Komponent | PC |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link |
| Toote värv | Punane |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| PCI versioon | 3.0 |
| Hostiliides | PCI Express |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Liides | Ethernet |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Liides | Ethernet |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), CE |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | RoHS, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), CE |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Ethernet-liidese tüüp | 2.5 Gigabit Ethernet, 5 Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | PCI Express |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud serverioperatsioonisüsteemid | Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 120,8 mm |
| Laius | 120.8 mm |
| Sügavus | 98.2 mm |
| Kõrgus | 21.5 mm |
| Sügavus | 98,2 mm |
| Kõrgus | 21,5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigaldusklambrid kaasa arvatud | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Vahendite CD | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | LAN (RJ-45) |
| Pakendi sügavus | 150 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 200 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 44 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE |
| Muud andmed | |
| PCI version | 3.0 |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Server operating systems supported | Windows Server 2012 R2/Windows Server 2016/Windows Server 2019 |
| Resource CD | Jah |
| Quick installation guide | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3an/IEEE 802.3az/IEEE 802.3bz/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Mounting brackets included | Jah |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Unit Calculated Volume | 0.00135 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.31 kg |
| Summary | TP-Link TX401. Internal. Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI Express, Interface: Ethernet. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s. Product colour: Red |
| Product colour | Red |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet/2.5 Gigabit Ethernet/5 Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Jah |
| LED indicators | Activity/Link |
| Connectivity Technology | Wired |
| Ethernet LAN data rates | 100/1000/10000/2500/5000 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 44 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 200 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||