Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Dedicated Complete, Private Wi-Fi Network in Each Room
An EAP in each room allows guests to enjoy their own private Wi-Fi network that’s fast, delivering a strong signal, and providing corner to corner coverage.
MU-MIMO + Dual-Band: Connect Faster and More
802.11ac wave 2 MU-MIMO technology enables multiple users to access the Internet simultaneously, which largely boosts up your network speed of up to 1,200 Mbps. Capable of transmitting in both 2.4 GHz and 5 GHz wireless band, it provides greater compatibility to connect varieties of devices.
Absolute Thinnest, Inconspicuous Design
The thinnest wall plate AP available—only 15 mm—featuring a sleek, minimalist appearance. Designed to blend in with the décor of hotel rooms, hospitals, offices and school dormitories, to deliver powerful Wi-Fi without clashing with the room.
Effortless Deployment with PoE Powered
With 802.3af/802.3at Power over Ethernet supported there’s no need to install additional wiring in the building. Simply plug in existing Ethernet cables and you’re ready to go.
Quick, Simplified Installation
EAP235-Wall is easy to install, so extra cost, time, or professional knowledge are completely unnecessary.
Full Gigabit Ports to Bridge Network
Equipped with four Gigabit data ports (1 uplink + 3 downlink), one downlink port offering PoE pass-through, to connect multiple devices to your gigabit network. Wired devices like VoIP phones can be powered with no need for extra electrical cables.
Cloud Centralized Management Anytime, Anywhere
Omada Cloud Controller OC200 and Omada Software Controller make it easy to manage and monitor the whole Omada network in real-time, while cloud service enables remote and secure access no matter where you find yourself.
Easy Management with the Omada App
Follow configuration instructions on the Omada app to get set up in minutes. Omada lets you configure settings, monitor the network status and manage clients, all from the convenience of a smart phone or tablet.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EAP235-WALL |
| EAN | 6935364088972 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/en/business-networking/wall-plate-ap/eap235-wall/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Juhtmevaba isolatsioon | Jah |
| 2,4 GHz | Jah |
| 5 GHz | Jah |
| Automaatne kanalivalik | Jah |
| Logiserver | Jah |
| Sagedusriba | 2.4 - 5 GHz |
| Turvaalgoritmid | 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SNMP, SNMPv3, SSH, WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| .: Disain :. | |
| Transmitting power (CE) | 20 - 23 dBm |
| Saatja võimsus (CE) | 20 - 23 dbm |
| Transmitting power (FCC) | 21 dBm |
| Saatja võimsus (FCC) | 21 dbm |
| Toote värv | White |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| LED-indikaatorid | LAN, Võimsus, Staatus, WAN, WLAN |
| Paigutus | Sein |
| Toote värv | Valge |
| .: Toimimine :. | |
| Band Steering | Jah |
| MIMO tüüp | Multi User MIMO |
| Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) | Jah |
| MIMO | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Virtuaalse LANi elemendid | Port-based VLAN, VLAN mapping |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1167 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 4 |
| .: Tarkvara :. | |
| Automaatne kanalite otsing | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 24.4 W |
| Turvalisus | |
| Service Set Identifier (SSID) features | Multiple SSIDs |
| Service Set Identifier (SSID) elemendid | Multiple SSIDs |
| IP-aadresside filtreerimine | Jah |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| MAC-aadresside filtreerimine | Jah |
| SSID-tugede arv | 16 |
| Antenn | |
| Antenna features | Integrated antenna |
| Antenni elemendid | Integreeritud antenn |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 4 dBi |
| Antenni tüüp | Sisemodem |
| Antennide arv | 2 |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Protokollid | |
| DHCP-klient | Jah |
| DHCP-server | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Vastavussertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Universaalne Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 802.3af/802.3at PoE |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Virtual LAN features | Port-based VLAN/VLAN mapping |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Maksimaalne andmeedastuskiirus (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| BeamForming | Jah |
| 6 GHz | Ei |
| Wi-Fi multimeedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | EAP235-Wall |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Active PoE/Passive PoE |
| Toide üle võrgu (PoE) toetatud tüüp | Active PoE, Passive PoE |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 1200 Mbps |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 143 mm |
| Laius | 143 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 143 × 86 × 20 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Pakendi sügavus | 184 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 117 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 33 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |
| Muud andmed | |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows10 |
| Security algorithms | 128-bit WEP/152-bit WEP/64-bit WEP/802.1x RADIUS/HTTPS/SNMP/SNMPv3/SSH/WPA/WPA2/WPA2-Enterprise/WPA2-PSK/WPA-Enterprise/WPA-PSK |
| Reset button | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| MAC address filtering | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.1x/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at |
| WAN connection | Ethernet (RJ-45) |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| VLAN support | Jah |
| Rate limiting | Jah |
| Series | Omada |
| Unit Box Height | 0.034 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.117 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0007359 cubm |
| Product Net Weight | 0.32 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.35 kg |
| Summary | TP-Link Omada AC1200 Wireless MU-MIMO Gigabit Wall Plate Access Point. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 1167 Mbit/s. Security algorithms: 64-bit WEP, 128-bit WEP, 152-bit WEP, 802.1x RADIUS, HTTPS, SNMP, SNMPv3, SSH, WPA,.... Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Jah |
| Wireless isolation | Jah |
| Automatic channel selection | Jah |
| Number of SSID supported | 16 |
| Syslog | Jah |
| Automatic channel scanning | Jah |
| Antennas quantity | 2 |
| Cable lock slot | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| LED indicators | LAN/Power/Status/WAN/WLAN |
| Placement | Wall |
| Quick start guide | Jah |
| Antenna gain level (max) | 4 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 1167 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 184 mm |
| Package height | 33 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 117 mm |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||