Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 89.12 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Powershred 485Ci cross-cut shredder is a premium 100% Jam Proof machine, designed for commercial use in large offices, ideal for placing in copy areas and utility rooms to ensure a shredding best practice can be rolled out throughout the business and all information can be disposed of safely. This shredding machine shreds paper into 4 x 30 mm particles (P-4) as well as shredding staples, paperclips, credit cards and CD/DVD's too, with a flap for CD/DVD's. The continuous duty motor means that the machine can be used at any given time, regardless of how many people have used it beforehand, ideal for high volume shredding. The advanced 100% Jam Proof System eliminates paper jams and powers through tough jobs, so along with the 32 sheet capacity and 405mm paper entry, you can be sure that the shredding process will be productive and fast. It's Sleep Mode feature will cause the machine to shut off after 2 minutes of inactivity. The large 132 litre pull out bin means you will have to empty the paper waste less frequently saving valuable time. Fellowes shredders are built to last with solid steel cutters, a powerful motor and parts that are engineered to outperform our competitors.
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 4699001 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/row/en/Products/Pages/product-details.aspx?prod=FT-4699001&cat=SHREDDERS&subcat=COMMERCIAL_SHREDDERS&tercat= |
| .: Disain :. | |
| Korvi suurus | 142 l |
| Toote värv | Black / Silver |
| Toote värv | Must |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Automaatne peatumine kinnikiilumise korral | Jah |
| Automaatne sisse-/väljalülitamine | Jah |
| CD-de purustamine | Jah |
| Purustamise kiirus | 4000 mm/min |
| Purustamise tüüp | Risti lõiked |
| Töötamislaius | 40 cm |
| Kirjaklambrite purustamine | Jah |
| Klambrite purustamine | Jah |
| Krediitkaartide purustamine | Jah |
| Ohutustase | 4 |
| Paberi purustamine | Jah |
| Purustamise suurus | 30 mm |
| Purustamismaht | 30 lehte |
| Tagasikäik | Jah |
| Funktsioonid | |
| Security level (paper) | 4 |
| Mudeli originaalnimi | Powershred 485Ci |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 72.5 kg |
| Brutokaal | 77 kg |
| Mõõdud (l x s x k) | 636 x 509 x 953 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.5198 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 77 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 75 cm |
| Transpordipakendi laius | 66 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 105 cm |
| Muud andmed | |
| Paper clips | Jah |
| Shredding CDs | Jah |
| Paper shredding | Jah |
| Credit cards shredding | Jah |
| Reverse | Jah |
| Shredding paper clips | Jah |
| Shredding staples | Jah |
| Shredding speed | 4000 mm/min |
| Automatic on/off control | Jah |
| Shredding size | 30 mm |
| Working width | 400 mm |
| Shredding type | Cross shredding |
| Shredding capacity | 30 sheets |
| CDs/DVDs | Jah |
| Product Net Weight | 72.5 kg |
| Autostop on jamming | Jah |
| Harmonized System (HS) code | 84729080 |
| Product colour | Black |
| Summary | Fellowes 485Ci. Shredding type: Cross shredding, Working width: 40 cm, Shredding size: 30 mm. Dimensions (WxDxH): 636 x 509 x 953 mm |
| Unit Calculated Weight | 77 kg |
| Security levels | P-4 |
| Unit Calculated Volume | 0.5198 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 84719000 |
| Unit Box Width | 0.66 |
| Unit Box Length | 1.05 |
| Unit Box Height | 0.75 |
| Basket volume | 142 L |
| Can Shred | CDs/DVDs/Credit cards/Paper clips/Staples |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||