Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.48 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
PROFESSIONAL
-Automatic duplexing function for easy office documentation
-Up to 33 A4 / 35 Letter ppm high print and copy speed
-Extreme low paper jam rate
-Compact and stylish design suitable for different scenario
PRODUCTIVITY
-256MB large memory
-525MHz efficient processor
-Metal frame increases reliability
-Up to 60,000 page monthly duty cycle boosts more productivity
CONVIENIENT
-Print, copy, and scan all in one machine
-Make your printing more convenient with network connection
-Various media types and sizes supported
-Easy-to-use one step installation
-Compact design saves more space
ECO-FRIENDLY
-Separate toner cartridge and drum unit reduce waste
-Meet the requirement of RoHS
-Silent mode creates less noise and gives a comfortable environment
| Tootja | Pantum |
| Tootekood | M7100DW |
| EAN | 6936358007856 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Ekraan :. | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 525 MHz |
| Protsessori seeria | 525 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 256MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 2.0 | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 10.46 kg |
| Laius | 415 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Sügavus | 365 mm |
| Brutokaal | 13.7 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Transpordipakendi kaal | 13.7 kg |
| Pakendi maht | 0.1115 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi laius | 43.3 cm |
| Transpordipakendi kõrgus | 46.4 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 55.5 cm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Home & office |
| Linux operating systems supported | Ubuntu 12.04/Ubuntu 14.10/Ubuntu 16.04/Ubuntu 18.04 LTS/Ubuntu 20.04 LTS |
| Built-in processor | Jah |
| Duplex functions | Copy/Print |
| Copying | Mono copying |
| Server operating systems supported | Windows Server 2003/Windows Server 2008/Windows Server 2012 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4/A5 |
| Faxing | Ei |
| Non-ISO print media sizes | Executive/Folio/Legal/Letter/Oficio/Statement |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| Scan to | E-mail/FTP/PC |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5/B6 |
| Duplex printing | Jah |
| Cartridge(s) included | Jah |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Included cartridge capacity (black) | 1500 pages |
| ID-card copy function | Jah |
| Power consumption (printing) | 550 W |
| Sound pressure level (printing) | 52 dB |
| Sound pressure level (copying) | 54 dB |
| Sound pressure level (scanning) | 52 dB |
| Paper tray media types | Card stock/Labels/Plain paper/Thick paper/Thin paper/Transparencies |
| Page description languages | PCL 5e/PCL 6/PDF |
| Paper tray media weight | 60 - 105 g/m² |
| Total input capacity | 250 sheets |
| Unit Box Height | 0.464 |
| Unit Box Length | 0.555 |
| Unit Box Width | 0.433 |
| CnCode | 84433100 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1115 cubm |
| Product Net Weight | 10.46 kg |
| Unit Calculated Weight | 13.7 kg |
| Summary | Pantum M7100DW. Print technology: Laser, Printing: Mono printing, Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Copying: Mono copying, Maximum copy resolution: 600 x 600 DPI. Scanning: Colour scanning, Optical scanning resolution: 1200 x 1200 DPI. Duplex functions: Copy, Print. Maximum ISO A-series paper size: A4. Wi-Fi. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Duplex printing mode | Auto |
| Total number of input trays | 1 |
| Copy speed (black, normal quality, A4) | 33 cpm |
| Total output capacity | 150 sheets |
| Sound pressure level (standby) | 30 dB |
| Print resolution black | 1200 x 1200 DPI |
| Maximum copy size | A4 |
| N-in-1 copy function | Jah |
| Auto document feeder (ADF) | Jah |
| Multi-Purpose tray | Jah |
| Multi-Purpose tray input capacity | 1 sheets |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 20 - 80 °C |
| Built-in display | Jah |
| Tootja koduleht | https://global.pantum.com/global/series/m7100dw/ |
| .: Ekraan :. | LCD |
| Mõõtmed (l x s x k) | 415 x 365 x 350mm |
| Toote kaal | 11290 g |
| Control type | Buttons |
| USB port | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.14 Mojave/Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks/Mac OS X 11.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 10/Android 10.0/Android 11.0/Android 12.0/Android 4.4/Android 5.0/Android 5.1/Android 6.0/Android 7.0/Android 7.1/Android 7.1.2/Android 8.0/Android 9.0/iOS 10.0/iOS 11.0/iOS 11.4/iOS 12/iOS 13/iOS 14/iOS 14.5/iOS 15/iOS 7.0/iOS 7.1/iOS 7.2/iOS 8.0 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Print technology | Laser |
| USB connector | USB Type-A |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows Vista/Windows XP |
| Auto document feeder (ADF) input capacity | 50 sheets |
| Built-in Network | W-LAN 802.11b/g/n |
| Copier resize | 25 - 400 % |
| Copy function | Jah |
| Duty Cycle, Maximum | 60000 Pages/month |
| ETH | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Full-duplex | Jah |
| Linux | Jah |
| Maximum copy resolution | 600 x 600 DPI |
| Maximum duty cycle | 60000 pages per month |
| Maximum number of copies | 99 copies |
| Maximum scan area | 216 x 297 mm |
| Mudeli originaalnimi | M7100DW |
| Multi-Purpose Tray media weight | 60 - 200 g/m² |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 32 % |
| Optical scanning resolution | 1200 x 1200 DPI |
| Paper format and size(mm) | A4/210 C- 297 |
| Paper Handling input | 250 sheets |
| Paper Handling output | 150 sheets |
| Power consumption (ready) | 50 W |
| Power consumption (sleep) | 2 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 33 ppm |
| Print speed PPM | 33 |
| Printer Technology | Laser |
| Printing | Mono printing |
| Recommended duty cycle | 750 - 3500 pages per month |
| Resolution up to | 1200x1200 dpi |
| Scan function | Jah |
| Scan speed (colour) | 24 ppm |
| Scanner Type | Flatbed & ADF scanner |
| Scanning | Colour scanning |
| Time to first copy (black, normal) | 10 s |
| Time to first page (black, normal) | 8.2 s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||