Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Intenso Speed Line is a powerful USB stick for all users who are in need of fast data transfer. Thanks to its USB 3.2 Gen 1x1 interface, it can achieve up to 10 times higher transfer speeds than standard USB 2.0 sticks and achieves data transfer rates of up to 70 MB/s. With a weight of 8 g, the stick can be optimally stowed and transported. The Speed Line is also characterized by particularly high storage capacities of up to 512 GB, which is why it offers sufficient storage space for countless photos, videos, music and other memory-intensive files.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3533470 |
| EAN | 4034303022120 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | SPEED LINE |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 16 GB |
| Mälumaht | 16GB |
| Lugemise kiirus | 70 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Netokaal | 0.008 kg |
| Toote kaal | 8 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 9.84e-005 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 8.2 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 12 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Width | 0.082 |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 8 or higher MacOS 10.x or higher |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Case material | Plastic |
| Flash drive series | Speed Line |
| Sustainability certificates | Triman |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| CnCode | 85235110 |
| Compliance certificates | CE/UKCA |
| Units per Shipping Box | 96 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001362 cubm |
| Product Net Weight | 0.008 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.021 kg |
| Summary | Intenso Speed Line. Capacity: 16 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 70 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 8 g. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/usb-sticks/speed-line |
| Mõõtmed (l x s x k) | 18 x 64 x 7 mm |
| USB 3.0 | 1 |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8/Windows 8.1 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Plastic |
| Package depth | 83 mm |
| Package height | 11 mm |
| Package weight | 15 g |
| Package width | 120 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
