Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Data memory in its smallest form
You want to store your data regularly on an external device but not have to think about it all the time? Simply leave your USB stick in your computer. Thanks to its minimalistic design, this is possible hassle-free with the Micro Line. The small USB stick has also proven itself as music storage in car radios, without interfering. With transmission rates of 16.5 MB/s when reading and 6.5 MB/S when writing, small and large files can be stored on the stick in the shortest time.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3500450 |
| EAN | 4034303012206 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | Micro Line |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 4 GB |
| Mälumaht | 4GB |
| Lugemise kiirus | 16.5 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6.5 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 15 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Netokaal | 0.003 kg |
| Toote kaal | 3 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001575 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 10.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 15 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Product colour | Black |
| Summary | Intenso Micro Line. Capacity: 4 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0, Read speed: 16.5 MB/s, Write speed: 6.5 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 3 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.014 kg |
| Product Net Weight | 0.003 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001271 cubm |
| Units per Shipping Box | 96 |
| CnCode | 85235110 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Flash drive series | Micro Line |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 8/8.1/10/11 MacOS 10.x or higher |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/usb-sticks/micro-line |
| Mõõtmed (l x s x k) | 18 x 15 x 5 mm |
| Link/Act LED | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| USB required | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
