Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Practical data memory without cap
You lose the protective cap of your USB stick regularly? Avoid the problem and trust the Basic Line from Intenso Thanks to practical swivel brackets, the cap is integrated in the USB design so that there is no need to look for disappeared caps anymore. With read speeds of 28 MB/s and write speeds of 6.5 MB/s, files can be stored in no time at all.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3503460 |
| EAN | 4034303009411 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | Basic Line |
| Kujutegur | Swivel |
| Toote värv | Black / Silver |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 8 GB |
| Mälumaht | 8GB |
| Lugemise kiirus | 28 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6.5 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 56 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Netokaal | 0.016 kg |
| Toote kaal | 16 g |
| Brutokaal | 0.032 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.0001843 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 96 |
| Transpordipakendi kõrgus | 15 cm |
| Transpordipakendi laius | 21 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 37 cm |
| Transpordipakendi kaal | 2.128 kg |
| Muud näitajad | |
| Bootable | Jah |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 8 or higher MacOS 10.x or higher |
| Mac compatibility | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Key ring | Jah |
| Flash drive series | Basic Line |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Units per Shipping Box | 96 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001214 cubm |
| Product Net Weight | 0.016 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.022 kg |
| Summary | Intenso Basic Line. Capacity: 8 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0, Read speed: 28 MB/s, Write speed: 6.5 MB/s. Form factor: Swivel. Weight: 16 g. Product colour: Black, Silver |
| Product colour | Black,Silver |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Read speed (USB 2.0) | 28 MB/s |
| Write speed (USB 2.0) | 6.5 MB/s |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | www.intenso.de/en/products/usb-sticks/basic-line |
| Mõõtmed (l x s x k) | 19 x 57 x 11 mm |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8/Windows 8.1 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Metal,Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
