Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Stylish USB flash drive for important data
Whether at school, at university or at work - the Business Line always makes a good impression. The black and red housing is stylish and compact and is perfect to safely transport presentations or important data.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3511460 |
| EAN | 4034303020201 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Model name | Business Line |
| Kujutegur | Cap |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 8 GB |
| Mälumaht | 8GB |
| Lugemise kiirus | 28 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 6.5 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| MacOS | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 9 mm |
| Kõrgus | 19 mm |
| Netokaal | 0.006 kg |
| Toote kaal | 6 g |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.000102 cubm |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1 cm |
| Transpordipakendi laius | 8.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 12 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.02 kg |
| Muud näitajad | |
| Write speed (USB 2.0) | 6.5 MB/s |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 8 or higher MacOS 10.x or higher |
| Mac compatibility | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Flash drive series | Business Line |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Width | 0.085 |
| CnCode | 85235110 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000102 cubm |
| Product Net Weight | 0.006 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Summary | Intenso 8GB USB2.0. Capacity: 8 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 2.0, Read speed: 28 MB/s, Write speed: 6.5 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 6 g. Product colour: Black, Red |
| Product colour | Black,Red |
| Read speed (USB 2.0) | 28 MB/s |
| Windows 10 | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/usb-sticks/business-line |
| Mõõtmed (l x s x k) | 20 x 63 x 8 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 8/Windows 8.1 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
