Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.35 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Packed with power to handle the small- to medium-sized business NAS environments and increased workloads1 for SOHO customers, WD Red™ Plus is ideal for archiving and sharing, as well as RAID array rebuilding on systems using ZFS and other file systems. Built and tested for up to 8-bay NAS systems, these drives give you the flexibility, versatility, and confidence in storing and sharing your precious home and work files.
| Tootja | WESTERN DIGITAL |
| Tootekood | WD40EFZX |
| EAN | 718037884394 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Tootja koduleht | shop.westerndigital.com/en-ie/products/internal-drives/wd-red-plus-sata-3-5-hdd#WD10EFRX |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 4TB |
| Kujutegur | 3,5" |
| SATA 3.0 | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 101.6 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26.1 mm |
| Netokaal | 0.57 kg |
| Brutokaal | 0.62 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.00165 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 12.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 22 cm |
| Transpordipakendi laius | 30 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 50 cm |
| Muud näitajad | |
| Units per Pallet | 800 |
| Unit Box Height | 0.215 |
| Unit Box Length | 0.495 |
| Unit Box Width | 0.0138 |
| Units per Shipping Box | 20 |
| Unit Calculated Volume | 0.00165 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.62 kg |
| Kogus aluse kohta | 800 |
| Buffer memory size | 128 MB |
| HDD Family name | Red Plus |
| Pöörlemiskiirus | 5400 rpm |
| Shipping boxes-on-pallet quantity | 40 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
