Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Upgrade to a Super-Fast, Futuristic Network
5/8-Port 2.5G Desktop Switch
Unlock the Highest Performance of
2.5G Multi-Gig Bandwidth and Devices
As the flagship 2.5G products, the 5/8-Port desktop switches with 5/8× 2.5-Gigabit ports unlock the highest performance of your Multi-Gig bandwidth and devices, and provide up to 25/40 Gbps of switching capacity. Auto-negotiation 3-speed (100Mb/1G/2.5G) connections sense the link speeds and intelligently adjust for compatibility and optimal performance for all your devices, including 2.5G NAS, 2.5G PCIe adapter, gaming console, VR gaming, 2.5G WiFi 6 AP, 4K video, desktop, and more.
Powerful Performance for Smooth LAN Parties
Never host a laggy LAN party again. Experience the unparalleled speed and lower latency, and prioritize gaming traffic with QoS. Let’s begin the unprecedented smooth game!
Ideal for Small and Home Office
Work at office or home with lightning-fast connections to workstations, desktop computers, and WiFi 6 access points.
2.5G Super-Fast Speeds
without Changing Cables
Flawlessly integrated into existing gigabit Ethernet network infrastructures, 2.5× faster speeds* with regular Cat5e Ethernet cables, without the need to upgrade to Cat6 wiring, reducing wiring costs and hassle.
*2.5× faster speeds refers to the speeds compared to standard 1G ports. The actual speeds may vary due to the cable quality and type, client limitations, and environmental factors.
Silent Operation with
Industry-Leading Fanless Design
The revolutionary fanless design ensures unprecedented silent operation, ideal for any home or business. Durable metal casing, desktop/wall-mounting design and professional heat dissipation design are well-suited for different environments.
Just Plug and Play for Internet Access
A plug-and-play design allows for easy deployment without the need for a technician. Auto MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables.
Flexible Deployment Options
The versatile mounting system gives you the flexibility to place the 2.5G switch on a desktop or mount it to a wall.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG108-M2 |
| EAN | 6935364052904 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/home-networking/soho-switch/tl-sg108-m2/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 1,5 MB |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Ilma ventilaatorita | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| 2.5G Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| 2,5G Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 12 V |
| Sisendvool | 1.5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Edastamise kiirus | 29,8 Mpps |
| Jumbo frames | 10000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 16000 sisestust |
| Lülitusvõime | 40 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 8 |
| IEEE 802.1p | Jah |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TL-SG108-M2 |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 12 V |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 53,4 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 226 mm |
| Laius | 226 mm |
| Sügavus | 131 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 226×131×35 mm |
| Sügavus | 131 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/LAN (RJ-45) |
| Pakendi sügavus | 315 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 70 mm |
| Pakendi kaal | 1,35 kg |
| Muud andmed | |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Rack mounting | Ei |
| Wall mountable | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3bz/IEEE 802.3p/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Flow control support | Jah |
| Fanless | Jah |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.32 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.005376 cubm |
| Product Net Weight | 1.2 kg |
| Product colour | Black |
| Unit Calculated Weight | 1.32 kg |
| Summary | TP-Link 8-Port 2.5G Desktop Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 40 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3p, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Wall mountable |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Auto-negotiation | Jah |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Forwarding rate | 29.8 Mpps |
| Heat dissipation | 53.4 BTU/h |
| MAC address table | 16000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 315 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 1350 g |
| Package width | 240 mm |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 8 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 40 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||