Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes Standard Monitor Riser. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 27 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 53,3 cm (21"). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Hall, Valge
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 91712 |
| EAN | 077511917127 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/us/en/products/product-details.aspx?prod=US-9169301&cat=WORKPLACE-WELLNESS&subcat=ERGONOMIC-ACCESSORIES&tercat=MONITOR_LAPTOP_TABLET_ACCESSORIES |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Plast |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 27 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Hall, Valge |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Reguleeritavad riiulid | Ei |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 50 - 100 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Ei |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 53,3 cm (21") |
| Lihtne paigaldada | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Muud funktsioonid | |
| Reguleeritav sügavus | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 453,5 g |
| Laius | 330,2 mm |
| Laius | 340 mm |
| Sügavus | 340 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Sügavus | 330,2 mm |
| Kõrgus | 76,2 mm |
| Toote kaal | 720 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Kaasas VESA-kinnitus | Ei |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaasas klamber | Ei |
| Pakendi sügavus | 348 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 344 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 68 mm |
| Pakendi kaal | 920 g |
| Pakendi pikkus ( mm ) | 348 mm |
| Muud andmed | |
| Maximum screen size | 21 " |
| Number of displays supported | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 50 - 100 mm |
| Maximum Weight Capacity | 36 kg |
| Unit Box Height | 0.345 |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.006277 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.8 kg |
| Summary | Fellowes Computer Monitor Stand with 3 Height Adjustments - Standard Monitor Riser with Cable Management - Ergonomic Adjustable Monitor Stand for Computers - Max Weight 27KG/Max Size 21" - Graphite. Maximum weight capacity: 36 kg, Maximum screen size: 53.3 cm (21"). Height adjustment. Product colour: Graphite |
| Product colour | Graphite |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||