Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes 8020801. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 10 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 53,3 cm (21"). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 8020801 |
| EAN | 043859552665 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/us/en/products/product-details.aspx?prod=US-8020801&cat=WORKPLACE-WELLNESS&subcat=ERGONOMIC-ACCESSORIES&tercat=MONITOR_LAPTOP_TABLET_ACCESSORIES |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Plast |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 10 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Maksimaalne kandevõime (ekraani kohta) | 10 kg |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 100 - 130 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 53,3 cm (21") |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 880 g |
| Laius | 478 mm |
| Netokaal | 1.5 |
| Brutokaal | 1.51 |
| Laius | 478 mm |
| Sügavus | 328 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Sügavus | 328 mm |
| Kõrgus | 102 mm |
| Toote kaal | 880 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 482 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 334 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 106 mm |
| Pakendi kaal | 1,52 kg |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.01646 |
| Transpordipakendi kaal | 1.51 |
| Transpordipakendi kõrgus | 33 |
| Transpordipakendi laius | 10.5 |
| Transpordipakendi sügavus | 47.5 |
| Pakendi pikkus ( mm ) | 482 mm |
| Muud andmed | |
| Mounting | Freestanding |
| Number of displays supported | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 100 - 130 mm |
| Maximum Weight Capacity | 10 kg |
| Unit Box Height | 0.33 |
| Unit Box Length | 0.475 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01646 cubm |
| Unit Calculated Weight | 1.51 kg |
| Summary | Fellowes Computer Monitor Stand with 3 Height Adjustments - Smart Suites Monitor Riser Plus with Storage Area - Ergonomic Adjustable Monitor Stand for Computers - Max Weight 10KG/Max Size 21" - Black. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 10 kg, Maximum screen size: 53.3 cm (21"). Height adjustment. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Maximum screen size | 21 " |
| Maximum weight capacity (per display) | 10 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Plastic |
| Max. weight | 10 |
| Package depth | 482 mm |
| Package height | 106 mm |
| Package weight | 1520 g |
| Package width | 334 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||