Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Fellowes 9169501. Paigaldus: Eraldiseisev, Maksimaalne kaal (mahutavus): 36 kg, Ekraani maksimaalne suurus: 53,3 cm (21"). Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Grafiit
| Tootja | Fellowes |
| Tootekood | 9169501 |
| EAN | 043859529759 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.fellowes.com/GB/en/Products/Pages/product-details.aspx?prod=UK-9169501&cat=WORKSPACE-MANAGEMENT&subcat=WORKSPACE_ERGONOMICS&tercat=MONITOR_SUPPORTS |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Plast |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 36 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Grafiit |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sahtlite arv | 1 sahtel(id) |
| Sahtlid | Jah |
| Ergonoomika | |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kaasasolevate riiulite arv | 2 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 115 - 165 mm |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 53,3 cm (21") |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 1,66 kg |
| Laius | 335 mm |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 344 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Sügavus | 344 mm |
| Kõrgus | 165 mm |
| Toote kaal | 1660 g |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.01553 cubm |
| Mounting | Freestanding |
| Cable management | Jah |
| Height adjustment range | 115 - 165 mm |
| Maximum Weight Capacity | 36 kg |
| Unit Box Height | 0.35 |
| Unit Box Length | 0.355 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Unit Calculated Weight | 2 kg |
| Summary | Fellowes Computer Monitor Stand with 3 Height Adjustments - Premium Monitor Riser Plus with Cable Management - Ergonomic Adjustable Monitor Stand for Computers - Max Weight 36KG/Max Size 21" - Graphite. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 36 kg, Maximum screen size: 53.3 cm (21"). Height adjustment. Product colour: Graphite |
| Product colour | Graphite |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Maximum screen size | 21 " |
| Height adjustment type | Manual |
| Drawers | Jah |
| Number of drawers | 1 drawer(s) |
| Included number of shelves | 2 |
| Mounting type | Desk |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Plastic |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||