Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The TP-Link 8-Port Gigabit desktop switch TL-SG1008D provides you an easy way to make the transition to Gigabit Ethernet. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make Gigabit to the desktop a reality. Moreover, TL-SG1008D adopts lower power consumption design. With the innovative energy-efficient technology, the TL-SG1008D can save up to 80%* of the power consumption, making it an eco-friendly solution for your home or office network.
Gigabit Switch
Featured with 8 10/100/1000Mbps ports, TL-SG1008D greatly expands your network capacity, enabling instant large files transferring. So, power users in the home, office, workgroup, or creative production environment can now move large, bandwidth-intensive files faster. Transfer graphics, CGI, CAD, or multimedia files across the network instantly.
Go Green With Your Ethernet
You now have the choice to go green when upgrading to a gigabit network! This new generation TL-SG1008D 8-Port Gigabit Desktop Switch features the latest innovative energy-efficient technologies that can greatly expand your network capacity with much less power. It automatically adjusts power consumption according to the link status and cable length to limit the carbon footprint of your network.
Power down Idle Ports
When a computer or network equipment is off, the corresponding port of a traditional switch will continue to consume considerable amounts of power. The TL-SG1008D can automatically detect the link status of each port and reduce the power consumption of ports that are idle, resulting in up to an 80% reduction in power use.
Power Budget According to Cable Length
Ideally, shorter cable would use less power because of less power degradation over their length; this is not the case with most devices as they will use the same amount of power across the cable regardless of the length.
Easy to Use
The auto features of this gigabit switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDIX eliminate the need for crossover cables. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (either 10, 100, or 1000 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1008D |
| EAN | 6935364020262 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/home-networking/8-port-switch/tl-sg1008d/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| .: Disain :. | |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | Tegevus, Link, Võimsus |
| Seinale kinnitatav | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 8 |
| Etherneti vaskkaablite tehnoloogia | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 0.6 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 4,63 W |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Andmeedastus | |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (100 Mbit/s) | 148800 pps |
| Hiigelkaadrite | 15000 |
| Jumbo frames | 15000 |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (1 Gbit/s) | 14880 pps |
| Andmesidepaketi edastamise kiirus (10 Mbit/s) | 1488000 pps |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 16 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.15 kg |
| Brutokaal | 0.52 kg |
| Brutokaal | 0.475 kg |
| Laius | 180 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| Kõrgus | 25.5 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power Adapter; User Guide |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.0039135 cubm |
| Pakendi maht | 0.003236 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 10.4 kg |
| Transpordipakendi kaal | 9.5 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 47 cm |
| Transpordipakendi kõrgus | 38 cm |
| Transpordipakendi laius | 51 cm |
| Transpordipakendi laius | 38.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 27 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 53.5 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS |
| Muud andmed | |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Ei |
| Wall mountable | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1p/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Flow control support | Jah |
| DC input voltage | 9 V |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T |
| Fanless | Jah |
| Unit Box Height | 0.085 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001777 cubm |
| Product Net Weight | 0.15 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.322 kg |
| Summary | TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Network Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 4000 entries, Switching capacity: 16 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 9 V. Power connector: DC-in jack. Wall mountable |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 8 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,480,800,1000 Mbit/s |
| Heat dissipation | 15.8 BTU/h |
| MAC address table | 4000 entries |
| Maximum cable length | 100 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 185 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package weight | 300 g |
| Package width | 110 mm |
| Packet buffer memory | 2 MB |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC |
| Stackable | Ei |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 16 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||