Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Epson SureColor C13T699700. Tüüp: Tühjade toonerite mahuti, Seadme ühilduvus: Suureformaadiline printer, Brändiühilduvus: Epson, Ühilduvus: - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T3400N - SureColor SC-T3400 - SureColor SC-P9000V - SureColor..., Toote värv: Valge. Kogus pakis: 1 tk
| Tootja | EPSON |
| Tootekood | C13T699700 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 6 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Brändiühilduvus | Epson |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Valge |
| Tüüp | Tühjade toonerite mahuti |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 177 cm |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 177 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 480 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 600 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 120 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 150 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Seadme ühilduvus | Suureformaadiline printer |
| Ühilduvus | - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T3400N - SureColor SC-T3400 - SureColor SC-P9000V - SureColor SC-P9000 Violet Spectro - SureColor SC-P9000 - SureColor SC-P9000 STD Spectro - SureColor SC-P9000 STD - SureColor SC-P8000 - SureColor SC-P8000 STD Spectro - SureColor SC-P8000 STD - SureColor SC-P7000V - SureColor SC-P7000 Violet Spectro - SureColor SC-P7000 - SureColor SC-P7000 STD Spectro - SureColor SC-P7000 STD - SureColor SC-P6000 - SureColor SC-P6000 STD Spectro - SureColor SC-P6000 STD |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 90 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 125 mm |
| Pakendi kaal | 0,52 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
