Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The TL-SF1005D 5-Port 10/100Mbps desktop switch provides an easy way to expand your wired network. All 5 ports support auto-MDI/MDIX, eliminating the need to worry about the type of cable to use. Featuring full duplex mode, the TL-SF1005D can process data at a rate of up to 200Mbps making it an ideal choice for expanding your high performance wired network. Moreover, with innovative energy-efficient technology, the TL-SF1005D can save power consumption, making it an eco-friendly solution for your home or office network.
High Performance
TL-SF1005D Fast Ethernet Switch provides 5 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports. All ports support Auto MDI/MDIX function, eliminating the need for crossover cables or Uplink ports..Featuring non-blocking switching architecture,TL-SF1005D forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput. With 2K Jumbo frame, the performance of large files transfers is improved significantly. And IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode alleviate the traffic congestion and make TL-SF1005D work reliably.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SF1005D |
| EAN | 6935364020064 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/us/home-networking/5-port-switch/tl-sf1005d/#specifications |
| .: Võrgustumine :. | |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 0.6 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1.87 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Sustainability compliance | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.12 kg |
| Brutokaal | 0.197 kg |
| Laius | 103.5 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power Adapter; User Guide |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.0008883 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.197 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 8.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 11 cm |
| Muud andmed | |
| DC input voltage | 5 V |
| Units per Shipping Box | 90 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Height | 0.085 |
| Fanless | Jah |
| Spanning tree protocol | Jah |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-T/10BASE-T |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.001006 cubm |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| User guide | Jah |
| Web-based management | Jah |
| Rack mounting | Ei |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Product Net Weight | 0.12 kg |
| Product colour | White |
| Summary | TP-Link TL-SF1005D. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. Full duplex. MAC address table: 1000 entries, Switching capacity: 1.6 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 5 V. Power connector: DC-in jack |
| Unit Calculated Weight | 0.207 kg |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Ei |
| 10Base-T / 100Base-TX | 5 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Certification | FCC, RoHs |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Heat dissipation | 6.38 BTU/h |
| MAC address table | 1000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 108 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package weight | 190 g |
| Package width | 91 mm |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 5 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 1.6 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||