Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
What This Product Does
The TL-SF1016D Fast Ethernet Switch is designed for SOHO (Small Office/Home Office) or workgroup users. All 16 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SF1016D can save the power consumption and 70% of the packaging material can be recycled, making it an eco-friendly solution for your business network.
High Performance
TL-SF1016D Fast Ethernet Switch provides 16 10/100Mbps Auto-Negotiation RJ45 ports. All ports support Auto MDI/MDIX function, eliminating the need for crossover cables or Uplink ports. Featuring non-blocking switching architecture, TL-SF1016D forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput. And IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode alleviate the traffic congestion and make TL-SF1016D work reliably.
TP-LINK Green Technology
This new generation TL-SF1016D Fast Ethernet Switch features the latest innovative energy-efficient technologies that can greatly expand your network capacity with much less power. It automatically adjusts power consumption according to the link status and cable length to limit the carbon footprint of your network.
It also complies with the EU’S RoHS, prohibiting the use of certain hazardous materials. Besides, 70% of the packaging material can be recycled.
Easy to Use
The auto features of this switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (10, 100 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SF1016D |
| EAN | 6935364020293 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1016d/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Paketi puhvermälu | 2 MB |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Half duplex | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 0.6 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2,23 W |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Sustainability compliance | Jah |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Läbilaskvus | 2,38 Mpps |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 3,2 Gbit/s |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 294 mm |
| Netokaal | 0.42 kg |
| Brutokaal | 0.82 kg |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 142 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Power Adapter; User Guide |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Max kogus transpordipakendis | 20 |
| Pakendi maht | 0.00227 cubm |
| Pakendi maht | 0.005239 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 16.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 36.5 cm |
| Transpordipakendi kõrgus | 37 cm |
| Transpordipakendi laius | 47 cm |
| Transpordipakendi laius | 59 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 59 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 48 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.6 kg |
| Product Net Weight | 0.42 kg |
| Summary | TP-Link 16-Port 10/100Mbps Desktop Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 16. Full duplex. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 3.2 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 9 V. Power connector: DC-in jack. Wall mountable, Rack mounting |
| Unit Calculated Volume | 0.004327 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Unit Box Length | 0.287 |
| Product colour | Black |
| Unit Box Height | 0.067 |
| Fanless | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 16 |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| DC input voltage | 9 V |
| Full duplex | Jah |
| Flow control support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX/10BASE-T |
| 10G support | Ei |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Wall mountable | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| LED indicators | Jah |
| Minimum system requirements | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX | 16 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Heat dissipation | 11.01 BTU/h |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 285 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 590 g |
| Package width | 223 mm |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 16 |
| Stackable | Ei |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 3.2 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||