Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.98 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Launched by Dahua Technology, WizSense is a series of AI products and solutions that adopt independent AI chip and deep learning algorithm. It focuses on human and vehicle with high accuracy, enabling users to fast act on defined targets. Based on Dahua's advanced technologies, WizSense provides intelligent, simple and inclusive products and solutions.
Dahua Technology, a world-leading video-centric smart IoT solution and service provider, debuted its new XVR series, XVR5000-I3 Series featuring max.full-channel SMD Plus to benefit customers from AI upgrade (The number of channels differs depending on the model. Please refer to the specifications below for information on the number of channels.). This series has been developed to reduce false-alarm rates and the cost of human surveillance, thus bringing great value to customers in search of products with accurate human/vehicle alarm to raise the security level of various indoor and outdoor facilities.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-XVR5116HS-I3 |
| EAN | 6923172534095 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/HDCVI-Recorders/WizSense-Series/I3-Series/5M-N/1080P-Series/XVR5116HS-I3 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toitevoolu tüüp | DC |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 µ-law/G.711 A-law/PCM |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Embedded LINUX |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC12V, 2A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.9 kg |
| Brutokaal | 1.54 kg |
| Laius | 260 mm |
| Sügavus | 237.4 mm |
| Kõrgus | 47.6 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 260.0 mm × 237.4 mm × 47.6 mm |
| Toote kaal | 1170 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.009497 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.54 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 31.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 33.5 cm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Width | 0.09 |
| HDD interface | SATA |
| RS-485 ports | 1 |
| PTZ control | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Summary | Dahua Technology XVR5116HS-I3. Product colour: Black, Maximum video resolution: 3840 x 2160 pixels, Video compression formats: H.264, H.264+, H.265, H.265+. Audio input: 1 RCA, Audio output: 1 RCA, Video in: HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Supported network protocols: HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P. HDD interface: SATA, Maximum HDD capacity: 16 TB. Power supply type: DC, DC voltage: 12 V |
| Unit Calculated Weight | 1.54 kg |
| Product Net Weight | 0.9 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.009497 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85219000 |
| Maximum HDD capacity | 16000 GB |
| Unit Box Length | 0.335 |
| Unit Box Height | 0.315 |
| Rack capacity | 1U |
| BNC input ports | 16 |
| Video motion detection | Jah |
| Supported network protocols | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| Backup function | Jah |
| Video in | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| Channels quantity | 16 channels |
| Dual stream support | Jah |
| Video capturing speed (PAL) | 25 fps |
| Video capturing speed (NTSC) | 30 fps |
| DC voltage | 12 V |
| Video loss detection | Jah |
| Analog signal format system | NTSC/PAL |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Video compression formats | H.264/H.264+/H.265/H.265+ |
| Audio Input | 1 RCA |
| Audio Output | 1 RCA |
| Bit rate | 32 Kbit/s |
| Camera Compatibility | AHD 5MP/Analog/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 720P/HDCVI 8MP/HD-TVI/TurboHD 5MP/IP |
| Certification | CE: CE-LVD: EN 60950-1/IEC 60950-1 CE-EMC: EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 55032, EN 50130, EN 55024 FCC: Part 15 Subpart B |
| DVR type | 8 Channel |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 333 mm |
| Package height | 315 mm |
| Package width | 89 mm |
| SATA | Jah |
| USB | Jah |
| Video streaming | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||