Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.56 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-XVR5108HS-4KL-I3 |
| EAN | 6923172535160 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/asset/upload/uploads/cpq/prm-os-srv-res/smart/datasheetzipfiles/XVR5108HS-4KL-I3_datasheet_20220315.pdf |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toitevoolu tüüp | DC |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 µ-law/G.711 A-law/PCM |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Embedded LINUX |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 10 W |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC12V, 2A |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 % |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.009639 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.489 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 31.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 9 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 34 cm |
| Supported network protocols | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| Summary | Dahua Technology DH-XVR5108HS-4KL-I3. Product colour: Black, Video compression formats: H.264, H.264+, H.265, H.265+, Audio formats supported: G.711 A-law, G.711 μ-law, PCM. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Supported network protocols: HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P. Power supply type: DC, DC voltage: 12 V, Power consumption (typical): 10 W. Width: 260 mm, Depth: 237.4 mm, Height: 47.6 mm. Package width: 333 mm, Package depth: 89 mm, Package height: 315 mm |
| Unit Calculated Weight | 1.49 kg |
| Product Net Weight | 0.9 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.009639 cubm |
| CnCode | 85219000 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.34 |
| Unit Box Height | 0.315 |
| BNC input ports | 8 |
| Channels quantity | 8 channels |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| RS-485 ports | 1 |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| DC voltage | 12 V |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Video compression formats | H.264/H.264+/H.265/H.265+ |
| Camera Compatibility | AHD 5MP/AHD 720P/Analog/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 8MP/HD-TVI/TurboHD 5MP/IP |
| DVR type | 8 Channel |
| Package depth | 89 mm |
| Package height | 315 mm |
| Package weight | 1500 g |
| Package width | 333 mm |
| SATA | Jah |
| Netokaal | 0.9 kg |
| Brutokaal | 1.49 kg |
| Laius | 260 mm |
| Sügavus | 237.4 mm |
| Kõrgus | 47.6 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 260.0 mm × 237.4 mm × 47.6 mm |
| Toote kaal | 900 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||