Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 13.12 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Launched by Dahua Technology, WizSense is a series of AI products and solutions that adopt independent AI chip and deep learning algorithm. It focuses on human and vehicle with high accuracy, enabling users to fast act on defined targets. Based on Dahua's advanced technologies, WizSense provides intelligent, simple and inclusive products and solutions.
Dahua Technology, a world-leading video-centric smart IoT solution and service provider, debuted its new XVR series, XVR5000-I3 Series featuring max.full-channel SMD Plus to benefit customers from AI
upgrade (The number of channels differs depending on the model. Please refer to the specifications below for information on the number of channels.). This series has been developed to reduce false-alarm rates and the cost of human surveillance, thus bringing great value to customers in search of products with accurate human/vehicle alarm to raise the security level of various indoor and outdoor facilities.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-XVR5216AN-I3 |
| EAN | 6923172534132 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/HDCVI-Recorders/WizSense-Series/I3-Series/5M-N/1080P-Series/XVR5216AN-I3 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toitevoolu tüüp | DC |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711 µ-law/G.711 A-law/PCM |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audioväljund | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Embedded LINUX |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 12 W |
| Toide | |
| Toitenõuded | DC12V, 4A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 1.56 kg |
| Brutokaal | 2.9 kg |
| Laius | 375 mm |
| Sügavus | 289 mm |
| Kõrgus | 53 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 375.0 mm × 289.0 mm × 53.0 mm |
| Toote kaal | 1560 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.02192 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 2.9 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 36 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 43.5 cm |
| Muud andmed | |
| Product Net Weight | 1.56 kg |
| Supported network protocols | HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| Backup function | Jah |
| Channels quantity | 16 channels |
| Video motion detection | Jah |
| Playback resolutions supported | 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| BNC input ports | 16 |
| Rack capacity | 1U |
| Optical drive included | Ei |
| Unit Box Height | 0.36 |
| Unit Box Length | 0.435 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02192 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.9 kg |
| Summary | Dahua Technology XVR5216AN-I3. Product colour: Black, Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels, Video compression formats: H.264, H.264+, H.265, H.265+. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Supported network protocols: HTTP, HTTPS, TCP / IP, IPv4, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, P2P. HDD interface: SATA, Maximum HDD capacity: 16 TB. Power supply type: DC, DC voltage: 12 V, Power consumption (typical): 12 W. Width: 375 mm, Depth: 289 mm, Height: 53 mm |
| Product colour | Black |
| Number of HDDs supported | 1 |
| PTZ control | Jah |
| RS-485 ports | 1 |
| HDD interface | SATA |
| Maximum HDD capacity | 16000 GB |
| DC voltage | 12 V |
| Video capturing speed (NTSC) | 30 fps |
| Video capturing speed (PAL) | 25 fps |
| Video loss detection | Jah |
| Analog signal format system | NTSC/PAL |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| Video compression formats | H.264/H.264+/H.265/H.265+ |
| Audio Input | 1 |
| Audio Output | 1 |
| Camera Compatibility | AHD 5MP/Analog/HDCVI 1080P/HDCVI 4MP/HDCVI 720P/HD-TVI/TurboHD 5MP/IP |
| Certification | CE: CE-LVD: EN 60950-1/IEC 60950-1 CE-EMC: EN 61000-3-2, EN 61000-3-3, EN 55032, EN 50130, EN 55024 FCC: Part 15 Subpart B |
| DVR type | 16 Channel |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 433 mm |
| Package height | 366 mm |
| Package weight | 2860 g |
| Package width | 141 mm |
| SATA | Jah |
| USB | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||