Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 18.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Seagate d2 Professional. Kõvakettamaht: 14 TB, Kõvaketta suurus: 3.5". USB versioon: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Toote värv: Must
| Tootja | LaCie |
| Tootekood | STHA14000800 |
| EAN | 3660619408665 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| Tootja koduleht | https://www.lacie.com/gb/en/products/d2/ |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 14000 GB |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Thunderbolt tehnoloogia | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 188,5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 188.5x60x130mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Toote kaal | 1400 g |
| Netokaal | 1.4 kg |
| Brutokaal | 1.76 kg |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.005184 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.76 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 18 cm |
| Transpordipakendi laius | 12 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 24 cm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 180 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 120 mm |
| Pakendi kaal | 1,6 kg |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.005184 cubm |
| Unit Box Length | 0.24 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Box Height | 0.18 |
| CnCode | 84717050 |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 240 Mbit/s |
| USB data transfer rates | 10000 Mbit/s |
| External power adapter | Jah |
| User guide | Jah |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Product Net Weight | 1.4 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.76 kg |
| Summary | Seagate d2 Professional. HDD capacity: 14 TB, HDD size: 3.5". USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717050 |
| HDD size | 3.5 " |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Kõvaketta suurus | 3.5" |
| Thunderbolt technology | Ei |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Ethernet LAN | Ei |
| Väline toiteadapter | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB-C (USB 3.1 10 Gb/s) cable, External power supply |
| USB 3.0 | Jah |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.14 Mojave/Mac OS X 10.15 Catalina |
| USB andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| USB connector | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| HDD Family name | d2 Professional |
| Housing material | Aluminium |
| Maximum data transfer rate | 240 Mbit/s |
| Package depth | 240 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package weight | 1600 g |
| Package width | 180 mm |
| USB-C | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||