Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
What This Product Does
TL-SF1008P is an 8 10/100Mbps ports unmanaged switch that requires no configuration and provides 4 PoE (Power over Ethernet) ports. It can automatically detect and supply power with all IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs). In this situation, the electrical power is transmitted along with data in one single cable allowing you to expand your network to where there are no power lines or outlets, where you wish to fix devices such as APs, IP Cameras or IP Phones, etc.
Power over Ethernet
4 of the 8 Auto-Negotiation RJ45 ports (port-1 to port-4) of the switch support Power over Ethernet (PoE) function. These PoE ports can automatically detect and supply power with those IEEE 802.3af compliant Powered Devices (PDs).
-Overload Arrangement
TL-SF1008P has the priority function which will help protect the system when the system power is overloaded. If all PoE PDs power consumption is >= 57W, a priority will be arranged among the PoE ports, then the system will cut o‑ the power of the lowest-priority port.
-Port Priority Function
Priority (port-1=port-2=port-3>port-4): This function will help to ensure the normal operation of the system, it means Port 4 will be cut off when all total PoE PDs power consumption exceed 57W. For an example, Port 1, 2 and 4 is using 15.4W (maximum power for per port is 15.4W); the system power is 46.2W in total. If there is an additional PD inserted to Port 3 with 12W, and then the system will cut off the power of Port 4 because of the overloaded power, this means Port 1, 2 will use 15.4W, and Port3 will use 12W, no power will be supplied to Port 4.
Easy To Use
TL-SF1008P is easy to install and use. It requires no configuration and installation. With desktop design, outstanding performance and quality, the TP-LINK’s TL-SF1008P 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 4-Port PoE is an ideal choice for expanding your home or office network.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SF1008P |
| EAN | 6935364020682 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/au/products/details/cat-42_TL-SF1008P.html#overview |
| .: Üldised omadused :. | |
| Mälu tüüp | DRAM |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Oliiv |
| .: Toimimine :. | |
| Laiendusmooduli tugi | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| GARP VLAN Registration Protocol (GVRP) | Jah |
| Half duplex | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi aegumise tugi | Jah |
| Automaatse MAC-aadressi tuvastamise tugi | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Qbb |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 100 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 8 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Fast Ethernet (10/100) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 1.31 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Turvalisus | |
| DHCP elemendid | DHCPv6 relay |
| Pääsuloend (ACL) | Jah |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 0 ventilaator(id) |
| Protokollid | |
| IPv4 & IPv6 features | IPv6 portal |
| IPv4 ja IPv6 elemendid | IPv6 portal |
| Marsruutimisprotokollid | OSPF |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Andmeedastus | |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 2000 sisestust |
| Lülitusvõime | 1,6 Gbit/s |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220 V |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) võimsusühikuid kokku | 60,2 W |
| Toide üle võrgu (PoE) pesade arv | 4 |
| Toide üle võrgu (PoE) võimsusühikuid kokku | 60,2 W |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) pesade arv | 4 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Alalisvoolu sisendpinge | 48 V |
| Protsessori tootja | Broadcom |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Valgusjuhe | |
| Etherneti kiudkaablite tehnoloogia | 40GBASE-SR4 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 171 mm |
| Netokaal | 0.5 kg |
| Brutokaal | 1.36 kg |
| Laius | 171 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 171 х 98 х 27 mm |
| Sügavus | 98 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | Quick installation Guide, CD-ROM, Power Adapter, RJ-15 Ethernet Cable,Warranty Card |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Max kogus transpordipakendis | 12 |
| Pakendi maht | 0.00533 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 15.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 23.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 46.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 57 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Ei |
| Wall mountable | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3af/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Flow control support | Jah |
| DC input voltage | 53.5 V |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX/10GBASE-T |
| Fanless | Jah |
| Power over Ethernet plus (PoE+) ports quantity | 8 |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.28 |
| Unit Box Width | 0.225 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00441 cubm |
| Product Net Weight | 0.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.96 kg |
| Summary | TP-Link 8-Port 10/100Mbps Desktop PoE Switch with 4-Port. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. Full duplex. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 1.6 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. DC input voltage: 53.5 V. Power connector: DC-in jack. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| MAC address auto-aging supported | Jah |
| MAC address auto-learning supported | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Ei |
| 10Base-T / 100Base-TX | 8 |
| Activity | Jah |
| Auto-negotiation | Jah |
| Forwarding rate | 1.1904 Mpps |
| Heat dissipation | 248.93 BTU/h |
| Housing material | Metal |
| Link | Jah |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package weight | 970 g |
| Package width | 223 mm |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC/PoE |
| Stackable | Ei |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1.6 Gbit/s |
| Switching method | Store-and-forward |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 57 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||