Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Ultra-thin and perfect for Ultrabooks!
- World's Thinnest DVD-Writer;
- 8X DVD writing speed;
- Built-in Hidden stand saves space and increases mobility;
- Disc Encryption doubles the security with password control and hidden file function;
- Drag-and-Burn with 3 easy steps to complete disc burning.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | SDRW-08U5S-U/SILVER/ASUS |
| EAN | 4716659407454 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/Optical_Drives/SDRW08U5SU/ |
| Seadme tüüp | External |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Silver |
| .: Mälu :. | |
| Optilise seadme tüüp | DVD Super Multi DL |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | USB 2.0 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.255 kg |
| Brutokaal | 0.665 kg |
| Laius | 135.5 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 12.9 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas tarkvara | Cyberlink Power2Go 8<br/> E-Green |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Max kogus transpordipakendis | 8 |
| Pakendi maht | 0.002565 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 5.32 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 20 cm |
| Transpordipakendi laius | 27 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 38 cm |
| Muud andmed | |
| Playback disc types | CD/CD-R/CD-ROM/CD-RW/DVD/DVD+R/DVD+R DL/DVD+RW/DVD-R/DVD-R DL/DVD-RAM/DVD-ROM/DVD-RW |
| Mounting | Vertical/Horizontal |
| Disc types supported | CD/CD-R/CD-ROM/CD-RW/DVD/DVD+R/DVD+R DL/DVD+RW/DVD-R/DVD-R DL/DVD-RAM/DVD-ROM/DVD-RW |
| Sequential writing | Jah |
| Disc-at-once (DAO) | Jah |
| Session-at-once (SAO) | Jah |
| Packet writing | Jah |
| Random write | Jah |
| Track-at-once (TAO) | Jah |
| Minimum processor | Intel Pentium 4 (2.0GHz), AMD Athlon 2100+ |
| Access time | 200 ms |
| Recording disc types | CD/CD-R/CD-RW/DVD/DVD+R/DVD+R DL/DVD+RW/DVD-R/DVD-R DL/DVD-RAM/DVD-RW |
| Unit Box Height | 0.063 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.181 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.002565 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.665 kg |
| Summary | ASUS SDRW-08U5S-U. Product colour: Metallic, Mounting: Vertical/Horizontal. Purpose: Laptop, Optical drive type: DVD Super Multi DL, Interface: USB 2.0. CD write speed: 24x, DVD+R write speed: 8x, CD rewrite speed: 24x. CD read speed: 24x, CD-R read speed: 24x, CD-RW read speed: 24x. DVD drive average random access time: 200 ms, Access time: 200 ms |
| Product colour | Metallic |
| Harmonized System (HS) code | 84717030 |
| Internal | Ei |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Minimum system requirements | USB 2.0 |
| Purpose | Laptop |
| Windows operating systems supported | Windows 7 Home Basic/Windows 7 Home Basic x64/Windows 7 Home Premium/Windows 7 Home Premium x64/Windows 7 Professional/Windows 7 Professional x64/Windows 7 Starter/Windows 7 Starter x64/Windows 7 Ultimate/Windows 7 Ultimate x64/Windows 8/Windows 8 Enterpr |
| Average CD access time | 200 ms |
| Average DVD access time | 200 ms |
| CD EXTRA | Jah |
| CD read speed | 24 x |
| CD rewrite speed | 24 x |
| CD write speed | 24 x |
| CD-DA | Jah |
| CD-R | Jah |
| CD-R read speed | 24 x |
| CD-R write speed | 24 x |
| CD-ROM | Jah |
| CD-ROM read speed | 24 x |
| CD-RW | Jah |
| CD-RW read speed | 24 x |
| CD-RW write speed | 24 x |
| CD-TEXT | Jah |
| DVD drive average random access time | 200 ms |
| DVD+R | Jah |
| DVD+R DL | Jah |
| DVD+R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD+R Double Layer write speed | 6 x |
| DVD+R read speed | 8 x |
| DVD+R write speed | 8 x |
| DVD+RW | Jah |
| DVD+RW read speed | 8 x |
| DVD+RW write speed | 8 x |
| DVD-R | Jah |
| DVD-R DL | Jah |
| DVD-R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD-R Double Layer write speed | 6 x |
| DVD-R read speed | 8 x |
| DVD-R write speed | 8 x |
| DVD-RAM | Jah |
| DVD-RAM read speed | 5 x |
| DVD-RAM write speed | 5 x |
| DVD-ROM read speed | 8 x |
| DVD-RW | Jah |
| DVD-RW read speed | 8 x |
| DVD-RW write speed | 8 x |
| Max CD reading speed | 24 |
| Max CD writing speed | 24 |
| Max CD writing speed (rewritable) | 24 |
| Max DVD reading speed | 8 |
| Max DVD writing speed | 8 |
| Max DVD writing speed (rewritable) | 8 |
| Minimum RAM | 512 MB |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80 % |
| Optical disc diameter | 120/80 mm |
| PHOTO CD | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 °C |
| USB 2.0 | Jah |
| VCD | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||