Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Ultra-thin & Perfect for ZenBook
ASUS ZenDrive U9M is an ultra-slim external DVD Writer which supports USB Type-C and Type-A interfaces, provides two cables to allow data transmission including PC and Mac. Its sophisticated Zen-inspired design with concentric-circle hairline finish demonstrated the aesthetics of technology.
Stylish and Zen-inspired Design
ASUS ZenDrive U9M packages its function in a minimalist design, featuring an ultra-slim 13 mm form factor and a Zen-inspired design with a concentric-circle hairline finish that adds sophisticated aesthetics to any computer setup. The simplicity of design, making it the perfect companion to thin and light laptops.
Double Interface Compatibility
ASUS ZenDrive U9M offers two cables which USB Type-C and Type-A interface support a variety of laptops including PC and Mac. The reversible Type-C for any-way-up connectivity convenience, enable ultra-fast data transmission from compatible devices.
Save Your Precious Memories for 1,000 Years
ASUS ZenDrive U9M supports M-DISC, an archival-quality storage solution designed to help users protect their most precious digital memories — such as family photos and home videos — Compared to hard drives, flash drives, and other writable media, which have the storage lifetime of around 8 years, M-DISC burning technology engraves recorded data into a patented rock-like layer that is resistant to extreme conditions, allowing you to save your lifetime memories and important data for 1,000 years or more.
The Most Robust Backup Solution
ASUS ZenDrive U9M provides a complete, easy-to-use backup solution. Intuitive, bundled software called CyberLink Power2Go 8 and PowerBackup, simplifies the disc-burning process and offers optional encryption functionality to protect your private files, further provides auto backup data archiving. It also comes with wireless backup from Android device to computer by Nero BackItUp application. Together, these powerful functions protect your information and minimize the risk of data loss to give you peace of mind.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | SDRW-08U9M-U/BLK/G/AS/P2G |
| EAN | 4712900714579 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/Optical-Drives-Storage/ZenDrive-U9M-SDRW-08U9M-U/overview/ |
| Seadme tüüp | External |
| .: Üldised omadused :. | |
| Järjestkirjutamine | Jah |
| Optilise ketta läbimõõt | 80,120 mm |
| .: Disain :. | |
| Ketta laadimise tüüp | Alus |
| Toote värv | Black |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Paigaldus | Horisontaalne |
| Toote värv | Must |
| .: Mälu :. | |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| Optiline draiv | |
| Toetatud kettatüübid | CD-R,CD-ROM,CD-RW,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-R DL,DVD-ROM,DVD-RW |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | USB 2.0 |
| Liides | USB 2.0 |
| Pöördusaeg | |
| DVD-draivi keskmine otsepöördusaeg | 160 ms |
| CD-ROM draivi keskmine otsepöördusaeg | 140 ms |
| Salvestusrežiimid | |
| Pakettkirjutamine | Jah |
| Multiseanss | Jah |
| Üks rada korraga (TAO) | Jah |
| Ülekirjutamine | Jah |
| Üks ketas korraga (DAO) | Jah |
| Piiratud ülekirjutamine | Jah |
| Üks seanss korraga (SAO) | Jah |
| Inkrementaalne salvestamine | Jah |
| Juhuslik kirjutamine | Jah |
| Lugemiskiirus | |
| DVD-ROM Double Layer lugemiskiirus | 8x |
| DVD+R M-DISC lugemiskiirus | 8x |
| DVD-Video lugemiskiirus | 4x |
| Video CD lugemise kiirus | 10x |
| Audio CD lugemise kiirus | 10x |
| DVD+R-i lugemise kiirus | 8x |
| DVD-R-i lugemise kiirus | 8x |
| Kahekihilise DVD+R-i lugemise kiirus | 8x |
| DVD+RW lugemise kiirus | 8x |
| DVD-RW lugemise kiirus | 8x |
| CD-R-i lugemise kiirus | 24x |
| CD-RW lugemise kiirus | 24x |
| CD-ROM-i lugemise kiirus | 24x |
| Kahekordse DVD-R-i lugemise kiirus | 8x |
| Kirjutamiskiirus | |
| DVD+R M-DISC kirjutamiskiirus | 4x |
| DVD+R-i kirjutamise kiirus | 8x |
| DVD-R-i kirjutamise kiirus | 8x |
| Kahekihilise DVD-R-i kirjutamise kiirus | 6x |
| Kahekihilise DVD+R-i kirjutamise kiirus | 6x |
| DVD+RW kirjutamise kiirus | 8x |
| DVD-RW kirjutamise kiirus | 6x |
| CD-R-i kirjutamise kiirus | 24x |
| CD-RW kirjutamise kiirus | 24x |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 IOT Core,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterprise,Windows 8 Enterprise x64,Windows 8 Pro,Windows 8 Pro x64,Windows 8 x64,Windows 8.1,Windows 8.1 Enterprise,Windows 8.1 Enterprise x64,Windows 8.1 Pro,Windows 8.1 Pro x64,Windows Vista,Windows Vista Business,Windows Vista Business x64,Windows Vista Enterprise,Windows Vista Enterprise x64,Windows Vista Home Basic,Windows Vista Home Basic x64,Windows Vista Home Premium,Windows Vista Home Premium x64,Windows Vista Ultimate,Windows Vista Ultimate x64,Windows XP Home,Windows XP Home x64,Windows XP Professional,Windows XP Professional x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 80 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 245 g |
| Laius | 135,5 mm |
| Netokaal | 0.245 kg |
| Brutokaal | 0.508 kg |
| Laius | 135.5 mm |
| Sügavus | 142.5 mm |
| Kõrgus | 13.9 mm |
| Sügavus | 142,5 mm |
| Kõrgus | 13,9 mm |
| Toote kaal | 245 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas tarkvara | CyberLink Power2Go 8, CyberLink PowerBackup 2.5, Nero BackItUp, E-Green |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Komplektis sisalduv tarkvara | CyberLink Power2Go 8, CyberLink PowerBackup 2.5, Nero BackItUp, E-Green |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-A,USB Type-C |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.001944 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.508 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 18 cm |
| Transpordipakendi laius | 6 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 18 cm |
| Muud andmed | |
| Mounting | Horizontal |
| Disc types supported | CD-R/CD-ROM/CD-RW/DVD+R/DVD+R DL/DVD+RW/DVD-R/DVD-R DL/DVD-ROM/DVD-RW |
| Disc loading type | Tray |
| Sequential writing | Jah |
| Disc-at-once (DAO) | Jah |
| Session-at-once (SAO) | Jah |
| Packet writing | Jah |
| Over-burn writing | Jah |
| Random write | Jah |
| Track-at-once (TAO) | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.002935 cubm |
| Product Net Weight | 0.245 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.57 kg |
| Summary | ASUS ZenDrive U9M. Product colour: Black, Disc loading type: Tray, Mounting: Horizontal. Purpose: Laptop, Optical drive type: DVD±RW, Interface: USB 2.0. DVD+R write speed: 8x, CD-R write speed: 24x, CD-RW write speed: 24x. CD-R read speed: 24x, CD-RW read speed: 24x, CD-ROM read speed: 24x. DVD drive average random access time: 160 ms, CD-ROM drive average random access time: 140 ms |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84717030 |
| DVD+R M-DISC write speed | 4 x |
| DVD+R M-DISC read speed | 8 x |
| Audio CD read speed | 10 x |
| DVD-ROM Double Layer read speed | 8 x |
| DVD-Video read speed | 4 x |
| Video CD read speed | 10 x |
| Incremental recording | Jah |
| Multi session | Jah |
| Restricted overwrite | Jah |
| Internal | Ei |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite/Mac OS X 10.11 El Capitan/Mac OS X 10.12 Sierra/Mac OS X 10.6 Snow Leopard/Mac OS X 10.7 Lion/Mac OS X 10.8 Mountain Lion/Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Purpose | Laptop |
| Windows operating systems supported | Wind/Windows 10/Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 IOT Core/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 7/Windows 7 Enterprise/Windows 7 Enterprise x64 |
| Average CD access time | 140 ms |
| Average DVD access time | 160 ms |
| CD EXTRA | Jah |
| CD-R | Jah |
| CD-R read speed | 24 x |
| CD-R write speed | 24 x |
| CD-ROM | Jah |
| CD-ROM drive average random access time | 140 ms |
| CD-ROM read speed | 24 x |
| CD-RW | Jah |
| CD-RW read speed | 24 x |
| CD-RW write speed | 24 x |
| CD-TEXT | Jah |
| DVD drive average random access time | 160 ms |
| DVD+R | Jah |
| DVD+R DL | Jah |
| DVD+R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD+R Double Layer write speed | 6 x |
| DVD+R read speed | 8 x |
| DVD+R write speed | 8 x |
| DVD+RW | Jah |
| DVD+RW read speed | 8 x |
| DVD+RW write speed | 8 x |
| DVD-R | Jah |
| DVD-R DL | Jah |
| DVD-R Double Layer read speed | 8 x |
| DVD-R Double Layer write speed | 6 x |
| DVD-R read speed | 8 x |
| DVD-R write speed | 8 x |
| DVD-RW | Jah |
| DVD-RW read speed | 8 x |
| DVD-RW write speed | 6 x |
| Max CD reading speed | 24 |
| Max CD writing speed | 24 |
| Max CD writing speed (rewritable) | 24 |
| Max DVD reading speed | 8 |
| Max DVD writing speed | 8 |
| Max DVD writing speed (rewritable) | 8 |
| Operating relative humidity (H-H) | 15 - 80 % |
| Optical disc diameter | 120/80 mm |
| PHOTO CD | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 °C |
| USB 2.0 | Jah |
| VCD | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||