Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.37 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
5000 series vacuum cleaner
| Tootja | PHILIPS |
| Tootekood | FC9557/09 |
| EAN | 8710103977940 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Cylinder vacuum |
| Tootja koduleht | www.philips.lv/c-p/FC9557_09/5000-series-bagless-vacuum-cleaner |
| .: Üldised omadused :. | |
| Mustuse eraldamise meetod | Filtreerimine |
| Dirt separating method | Cyclonic |
| HEPA klass | HEPA 13 |
| Müratase | 77 dB |
| Õhufiltreerimine | Allergiafilter |
| Puhastamise tüüp | Kuiv |
| Puhastatavad pinnad | Paljas põrand, Vaip, Kõva põrand, Trepiastmed, Polster |
| Tööraadius | 9 m |
| .: Disain :. | |
| Tolmumaht | 1,5 l |
| Toru materjal | Metall |
| Toruosade hulk | 2 |
| Rataste materjal | Kumm |
| Toote värv | Black |
| Tolmukoguja tüüp | Kotita |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Tüüp | Silindertolmuimeja |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| .: Võimsus :. | |
| Input power (IEC) | 899 W |
| Sisendvõimsus (IEC) | 899 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Toide | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Voolutarve | 899 Watts |
| Ergonoomika | |
| Lisatarvikute hoidik | Jah |
| Eemaldatav filter | Jah |
| Pestav filter | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220-230 V |
| Maksimaalne võimsus | 900 W |
| Õige kasutus | Kodu |
| Muud funktsioonid | |
| Tööulatus | 9 m |
| Maksimaalne sisendvõimsus | 900 W |
| Raadio | |
| Raadio tüüp | Teleskoopiline |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 4,5 kg |
| Laius | 412 mm |
| Laius | 275 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 412 x 280 x 280 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 280 mm |
| Toote kaal | 5300 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Vacuum brushes included | Hard floor brush/Universal brush |
| Kaasas harjad | Kõva põranda hari, Universaalne hari |
| Ümbertöödeldud paberist kasutusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Piluotsik | Jah |
| Muud andmed | |
| Additional nozzle | Furniture nozzle 110mm, Mini-Turbo brush |
| Carrying handle(s) | Jah |
| Park/storage assist | Jah |
| Motor protection filter | Jah |
| HEPA class | HEPA 13 |
| Handgrip accessory storage | Jah |
| Dust bin capacity | 1.5 l |
| Unit Box Height | 0.325 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.33 |
| Tube parts quantity | 2 |
| Rotary wheel | Jah |
| Tube coupling | ActiveLock |
| Filter model | Relevant filter variant FC8010/02 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Vacuum air filtering | HEPA |
| Dangerous goods | Ei |
| User manual recycled paper | Jah |
| Product colour | Blue |
| Summary | Philips 5000 series FC9557/09. Maximum input power: 900 W. Type: Cylinder vacuum, Cleaning type: Dry, Dust container type: Bagless, Dust capacity: 1.5 L. Vacuum air filtering: HEPA, Dirt separating method: Cyclonic, Noise level: 77 dB. Product colour: Blue |
| Unit Calculated Weight | 8.3 kg |
| Product Net Weight | 4.5 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.05684 cubm |
| Cleaning surfaces | Bare floor/Carpet/Hard floor/Stair steps/Upholstery |
| Cleaning type | Dry |
| Country of origin | China |
| Crevice tool | Jah |
| Dust container type | Bagless |
| Proper use | Home |
| Removable filter | Jah |
| Special nozzle | TriActive+LED nozzle |
| Tube material | Metal |
| Tube type | Telescopic |
| Washable filter | Jah |
| Wheels material | Rubber |
| Cord length | 6 m |
| Dust capacity | 1.5 L |
| Efficiency | 99.9 % |
| Housing material | Plastic |
| Maximum input power | 900 W |
| Maximum power | 900 W |
| Noise level, max | 77 dB |
| Operating radius | 9 m |
| Package depth | 370 mm |
| Package height | 490 mm |
| Package weight | 9220 g |
| Package width | 300 mm |
| Power Source | AC |
| Rated power | 900 Watts |
| Vacuum cleaner type | Cordless |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||