Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.08 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
What This Product Does
The 48-Port Gigabit Switch TL-SG1048 is designed to meet the needs of the most demanding workgroup and departmental connectivity requirements. A reliable, easy-to-use switch without the complexity of management, the TL-SG1048 provides 48 10/100/1000Mbps ports. The TL-SG1048 combines ease of use with unsurpassed performance resulting in an exceptional value for any cost-conscious network administrator who wants the best possible solution at the best possible price.
TP-LINK Green Technology
This new generation The 48-Port Gigabit Rackmount Switch TL-SG1048 features the latest innovative energy-efficient technologies that can greatly expand your network capacity with much less power. It automatically adjusts power consumption according to the link status to limit the carbon footprint of your network. It also complies with the EU'S RoHS, prohibiting the use of certain hazardous materials. Besides, 80% of the packaging material can be recycled.
Ease of Use
The auto features of this gigabit switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDI-X crossover on all ports eliminate the need for crossover cables or uplink ports. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (either 10, 100, or 1000 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance. Compact size shell make it ideal for desktops with limited space while it is also Rackmountable, convenient and safe. Dynamic LED lights provide real-time work status display and basic fault diagnosis.
High Performance
The TL-SG1048 features non-blocking wire-speed architecture with a 96Gbps switching capacity for maximum data throughput. An 8K MAC address table provides scalability for even the largest networks. It also supports 802.3x Flow Control for full-duplex mode, and back pressure flow control for half-duplex mode alleviates traffic congestion and ensures reliable data transmission.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1048 |
| EAN | 6935364020637 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/service-provider/unmanaged-switch/tl-sg1048/ |
| Ühilduvad tooted | FCC, CE |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Paketi puhvermälu | 16 MB |
| .: Disain :. | |
| Toote kuju | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| Kujutegur | 1U |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Half duplex | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 48 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 29,8 W |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 2 ventilaator(id) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Jumbo frames | 12000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| Läbilaskvus | 71,4 Mpps |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 96 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | 48-Port Gigabit Rackmount Network Switch |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 440 mm |
| Netokaal | 4 kg |
| Brutokaal | 4.45 kg |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 440 х 220 х 44 мм |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 440 x 360 x 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Tarvikud kaasa arvatud | TL-SG1048, Шнур живлення, Керівництво користувача, Комплект для монтажу в стійку, Гумові ніжки |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.01776 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 4.45 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 33.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 10 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 53 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3ab/IEEE 802.3i/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Supported data transfer rates | 10/100/1000 Mbps |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 48 |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Connectivity LEDs | Y |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/100BASE-TX/10BASE-T |
| Rack mount kit | Jah |
| Unit Box Height | 0.335 |
| Unit Box Length | 0.53 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.02279 cubm |
| Product Net Weight | 4 kg |
| Unit Calculated Weight | 4.36 kg |
| Summary | TP-Link 48-Port Gigabit Rackmount Network Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 48. Full duplex. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 96 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Rack mounting, Form factor: 1U |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 17.3 x 14.2 x 1.7 " |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 48 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Bandwidth | 96 Gbit/s |
| Cable distance | 100m at Cat.5 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Forwarding rate | 71.4 Mpps |
| Heat dissipation | 110.17 BTU/h |
| MAC address table | 16000 entries |
| Maximum data transfer rate | 1 Gbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 336 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package width | 528 mm |
| Power Source | AC |
| Rack | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 96 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||