Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
What This Product Does
The TL-SG1016D Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network. All 16 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SG1016D can save power consumption and 80% of the packaging material can be recycled, making it an eco-friendly solution for your business network.
TP-LINK Green Technology
This new generation TL-SG1016D Gigabit Switch features the latest innovative energy-efficient technologies that can greatly expand your network capacity with much less power. It automatically adjusts power consumption according to the link status to limit the carbon footprint of your network. It also complies with the EU’S RoHS, prohibiting the use of certain hazardous materials. Besides, 80% of the packaging material can be recycled.
High Performance
All 16 ports are Gigabit RJ-45 ports which can provide large file transferring and also be compatible with 10Mbps and 100Mbps Ethernet devices. Featuring non-blocking switching architecture, TL-SG1016D forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput. With 10KB Jumbo frame, the performance of large files transfers is improved significantly. And IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode alleviate the traffic congestion and make The TL-SG1016D work reliably. It’s a perfect choice to update your network to Gigabit while protecting your previous investment properly.
Easy to Use
The auto features of this gigabit switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (10, 100, or 1000 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1016D |
| EAN | 6935364020613 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/service-provider/unmanaged-switch/tl-sg1016d/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Paketi puhvermälu | 0,5 MB |
| VLAN-i tugi | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Must |
| .: Võrgustumine :. | |
| Linkide koondamine | Jah |
| Kiiruse piiramine | Jah |
| Levindamise tormi kontroll | Jah |
| IGMP-jälgimine | Jah |
| Pordipeegeldus | Jah |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 16 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 11,73 W |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 1111 ventilaator(id) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 9000 |
| Jumbo frames | 10000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| VLAN-ide arv | 32 |
| Läbilaskvus | 23,08 Mpps |
| Ootejärjekordade arv | 4 |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 32 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti kiht | L2 |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 294 mm |
| Netokaal | 1.55 kg |
| Brutokaal | 2.42 kg |
| Brutokaal | 2.425 kg |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 8 |
| Pakendi maht | 0.00944125 cubm |
| Pakendi maht | 0.009782 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 19.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 35 cm |
| Transpordipakendi laius | 43 cm |
| Transpordipakendi laius | 41.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 52 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| Compatible operating systems | Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7/2012/8/10 MacOS NetWare UNIX Linux |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| User guide | Jah |
| Rack mounting | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 16 |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Flow control support | Jah |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T/1000BASE-TX/100BASE-TX/10BASE-T |
| Fanless | Jah |
| Rack mount kit | Jah |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.405 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.009971 cubm |
| Product Net Weight | 1.55 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.23 kg |
| Summary | TP-Link 16-Port Gigabit Desktop/Rackmount Network Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 16. Full duplex. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 32 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power connector: AC-in jack. Rack mounting |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 16 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Cable distance | 100m at Cat.5 |
| Forwarding rate | 23.8 Mpps |
| Heat dissipation | 31.6 BTU/h |
| MAC address table | 8000 entries |
| Maximum cable length | 100 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 1850 g |
| Package width | 250 mm |
| Power Connector | AC-in jack |
| Power Source | AC |
| Stackable | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 32 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||