Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
What This Product Does
The TL-SG1024D Gigabit Ethernet Switch provides you with a high-performance, low-cost, easy-to-use, seamless and standard upgrade to improve old network to 1000Mbps network. All 24 ports support auto MDI/MDIX, no need to worry about the cable type, simply plug and play. Moreover, with the innovative energy-efficient technology, the TL-SG1024D can save power consumption and 80% of the packaging material can be recycled, making it an eco-friendly solution for your business network.
TP-LINK Green Technology
This new generation TL-SG1024D Gigabit Switch features the latest innovative energy-efficient technologies that can greatly expand your network capacity with much less power. It automatically adjusts power consumption according to the link status to limit the carbon footprint of your network. It also complies with the EU’S RoHS, prohibiting the use of certain hazardous materials. Besides, 80% of the packaging material can be recycled.
High Performance
All 24 ports are Gigabit RJ-45 ports which can provide large file transferring and also be compatible with 10Mbps and 100Mbps Ethernet devices. Featuring non-blocking switching architecture, TL-SG1024D forwards and filters packets at full wire-speed for maximum throughput. With 10KB Jumbo frame, the performance of large files transfers is improved significantly. And IEEE 802.3x flow control for Full Duplex mode and backpressure for Half Duplex mode alleviate the traffic congestion and make The TL-SG1024D work reliably. It’s a perfect choice to update your network to Gigabit while protecting your previous investment properly.
Easy to Use
The auto features of this gigabit switch make installation plug and play and hassle-free. No configuring is required. Auto MDI/MDIX eliminates the need for crossover cables. Auto-negotiation on each port senses the link speed of a network device (10, 100, or 1000 Mbps) and intelligently adjusts for compatibility and optimal performance.
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-SG1024D |
| EAN | 6935364020620 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tp-link.com/uk/service-provider/unmanaged-switch/tl-sg1024d/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Automaatne ühildumine | Jah |
| Virnastatav | Jah |
| .: Disain :. | |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toote värv | Hall |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Täisdupleks | Jah |
| Voo reguleerimise tugi | Jah |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| 10G-tugi | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Installitud SFP moodulite hulk | 0 |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 0 |
| Gigabitise Etherneti (vask) portide arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv | 24 |
| RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Elektritarbimine (max) | 13,08 W |
| .: Võimsus :. | |
| Toitepistmik | Alaldi sisendi pesa |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Andmeedastus | |
| Hiigelkaadrite | 10000 |
| Edastamise kiirus | 35,7 Mpps |
| Jumbo frames | 10000 |
| Ladusta-ja-edasta | Jah |
| MAC-aadresside tabel | 8000 sisestust |
| Lülitusvõime | 48 Gbit/s |
| Hiigelkaadrite tugi | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Lüliti tüüp | Mittejuhitav |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3x | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Toetatud kaablitüübid | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e |
| Mudeli originaalnimi | 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Network Switch |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Ei |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176990 |
| Muud funktsioonid | |
| Toetatud võrguprotokollid | CSMA/CD, TCP/IP |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Soojuse hajumine | 44,63 BTU/h |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 32 - 104 °F |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 294 mm |
| Netokaal | 1.67 kg |
| Brutokaal | 2.6 kg |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 294 x 180 x 44 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Max kogus transpordipakendis | 8 |
| Pakendi maht | 0.009971 cubm |
| Pakendi maht | 0.009555 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 20.8 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 35 cm |
| Transpordipakendi laius | 43 cm |
| Transpordipakendi laius | 42 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 52 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 53 cm |
| ◁ SERTIFIKAADID ▷ | |
| Sertifikaat | FCC, CE, RoHS |
| Muud andmed | |
| Supported network protocols | CSMA/CD, TCP/IP |
| User guide | Jah |
| Networking features | Gigabit Ethernet |
| Rack mounting | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| Supported data transfer rates | 10/100/100 Mbps |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 24 |
| Full duplex | Jah |
| Store-and-forward | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Power requirements | 100 - 240V, 50/60Hz |
| Connectivity LEDs | Y |
| Flow control support | Jah |
| Rack mount kit | Jah |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.405 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0081 cubm |
| Product Net Weight | 1.67 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.05 kg |
| Summary | TP-Link 24-Port Gigabit Desktop/Rackmount Network Switch. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 24. Full duplex. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 48 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x. Power connector: DC-in jack. Rack mounting |
| Product colour | Grey |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Cable types supported | Cat3/Cat4/Cat5/Cat5e |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| 10Base-T / 100Base-TX / 1000Base-T | 24 |
| Auto-negotiation | Jah |
| Bandwidth | 48 Gbit/s |
| Cable distance | 100m at Cat.5 |
| Certification | FCC, CE, RoHS |
| Connectivity Technology | Wired |
| Forwarding rate | 35.7 Mpps |
| Heat dissipation | 46.44 BTU/h |
| MAC address table | 8000 entries |
| Maximum data transfer rate | 1 Gbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 400 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 1950 g |
| Package width | 250 mm |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | AC |
| Stackable | Jah |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 48 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||