Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kingston’s DataTraveler® Max series USB flash drives leverage the latest USB 3.2 Gen 2 standard to deliver record-breaking read/write speeds up to 1,000/900MB/s**. Designed with portability and convenience in mind, the unique ridged casing protects the connector when not in use and is easily moved with a single motion. Available in USB Type-C®* and Type-A connections to support next-gen and traditional laptops and desktops. The DT Max series delivers premium performance and expanded capacities up to 1TB*** making them the ideal solution for transferring and storing large digital files such as HD photos, 4K/8K videos, music and more.
Latest USB 3.2 Gen 2 Standard
Move your files in a flash with incredible speeds up to 1,000MB/s Read, 900MB/s Write**.
Uncompromised Storage
Available in a range of high capacities from 256GB-1TB*** to carry your digital library on the go.
Dual Option for Connectivity
USB Type-C® and Type-A connector varieties to support next-gen and traditional laptops or desktops for seamless file transfers.
Unique Design
Convenient one-handed sliding cap, LED status indicator, and functional keyring loop.
* USB Type-C® and USB-C® are registered trademarks of USB Implementers Forum.
** Speed may vary due to host hardware, software and usage.
*** Some of the listed capacity on a Flash storage device is used for formatting and other functions and thus is not available for data storage. As such, the actual available capacity for data storage is less than what is listed on the products. For more information, go to Kingston's Flash Memory Guide.
| Tootja | KINGSTON |
| Tootekood | DTMAXA/512GB |
| EAN | 740617328332 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Slide |
| Toote värv | Punane |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Mälumaht | 512GB |
| Lugemise kiirus | 1000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 900 MB/s |
| Isehäälestuv | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| .: Toetatud operatsioonisüsteemid :. | |
| Windows 8 | Jah |
| Linux | Jah |
| MacOS | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 22 mm |
| Sügavus | 91,2 mm |
| Kõrgus | 9,02 mm |
| Netokaal | 0.014 kg |
| Toote kaal | 14 g |
| Brutokaal | 0.04 kg |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi maht | 0.000198 cubm |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Transpordipakendi kõrgus | 1.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 8 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 16.5 cm |
| Transpordipakendi kaal | 0.04 kg |
| Pakendi laius ( mm ) | 80 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 165,1 mm |
| Pakendi kaal | 42,65 g |
| Muud näitajad | |
| Windows 11 | Jah |
| Product colour | Red |
| Harmonized System (HS) code | 84717070 |
| Summary | Kingston Technology DataTraveler 512GB Max Type-A 1000R/900W USB 3.2 Gen 2. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Read speed: 1000 MB/s, Write speed: 900 MB/s. Form factor: Slide. Weight: 14 g. Product colour: Red |
| Unit Calculated Weight | 0.052 kg |
| Product Net Weight | 0.014 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0003024 cubm |
| Units per Shipping Box | 30 |
| Master (outer) case gross weight | 1445.14 g |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Master (outer) case height | 119.4 mm |
| Compatible operating systems | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Flash drive series | DataTraveler Max |
| USB 3.2 | 1 |
| Toote kuju | Liugur |
| Master (outer) case length | 416.6 mm |
| Master (outer) case width | 174 mm |
| Products per master (outer) case | 30 pc(s) |
| Põhikasti (välimise) laius | 174 mm |
| Windows 10 | Jah |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 416,6 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 119,4 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,45 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 30 tk |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 11, 10, 8.1, macOS (v. 10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Pakendi sügavus | 16,5 mm |
| Tootja koduleht | https://www.kingston.com/en/usb-flash-drives/datatraveler-max?capacity=512gb&connector=usb-a |
| Mõõtmed (l x s x k) | 91.17 mm x 22.00 mm x 9.02 mm |
| Country of origin | China/Taiwan |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Päritoluriik | Hiina, Taiwan |
| LED indicators | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Package depth | 16.5 mm |
| Package height | 165.1 mm |
| Package weight | 42.65 g |
| Package width | 80 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 85 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||