Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Neomounts DS70-750BL1 is a full motion desk mount for one flat screen up to 27" with a maximum weight capacity of 7 kg. The versatile tilt (90°), rotate (360°) and swivel (180°) technology allows the mount to change to any viewing angle to fully benefit from the capabilities of your screen. Additionally, the mount features gas spring height adjustment (7,3-48,1 cm) and depth adjustment (0-37,8 cm), to create the perfect working position.
The DS70-750BL1 is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Unused hole patterns can be covered using one of Neomounts VESA adapter plates. The DS70-750BL1 is equipped with an Easy-release VESA system for easy installation and comes with both desk clamp and grommet.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | DS70-750BL1 |
| EAN | 8717371449193 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=DS70-750BL1 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 7 kg |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Maksimaalne kandevõime (kumer-/ülilaia ekraani kohta) | 7 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 440 mm |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kallutatav | Jah |
| Laiuse reguleerimise ulatus | 0 - 378 mm |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 73 - 481 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 68,6 cm (27") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 96 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 495 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 380 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 365 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 19,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 15,2 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm (17") |
| Depth adjustment range | 0 - 440 mm |
| Minimaalne kaal | 2 kg |
| Pakendi netokaal | 3,1 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 2,54 kg |
| Laius | 117 mm |
| Laius | 117 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 679 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 679 mm |
| Toote kaal | 2540 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 116 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 240 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 365 mm |
| Pakendi kaal | 3,1 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Rotating | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 73 - 481 mm |
| Fits screens sized | 17-27" |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 7 kg |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.37 |
| Unit Box Width | 0.25 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0111 cubm |
| Product Net Weight | 3 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.13 kg |
| Summary | Neomounts DS70-750BL1 Monitor arm 17-27" - gas spring. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 7 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 68.6 cm (27"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Master (outer) case gross weight | 19500 g |
| Master (outer) case height | 365 mm |
| Master (outer) case length | 380 mm |
| Master (outer) case width | 495 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 96 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 15200 g |
| Maximum screen size | 27 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 85 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 7 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Package net weight | 3100 g |
| Width adjustment range | 0 - 378 mm |
| Minimum weight | 2 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 7 kg |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 7 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 116 mm |
| Package height | 365 mm |
| Package weight | 3100 g |
| Package width | 240 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 ° |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||