Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.51 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Neomounts DS70-810BL1 is a full motion desk mount for one flat screen up to 32" with a maximum weight capacity of 9 kg. The versatile tilt (90°), rotate (360°) and swivel (180°) technology allows the mount to change to any viewing angle to fully benefit from the capabilities of your screen. Additionally, the mount features gas spring height adjustment (26,5-55 cm) and depth adjustment (0-49 cm), to create the perfect working position. Additionally, the DS70-810BL1 features the nifty 180° stop mechanism, that allows you to safely adjust the mount even when it's placed close to a wall or separation panel without making contact with the wall. The smart cable management clips ensure orderly routing of the cables.
Due to the short T-Rex® upper arm, only minimal depth is required when placed near a wall or separation panel. This allows the screen to be positioned further away from the user which is better for the eyes and also leaves more space for good ergonomic working posture. The DS70-810BL1 is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Unused hole patterns can be covered using one of Neomounts VESA adapter plates. The DS70-810BL1 is equipped with an Quick-release VESA system for easy installation and comes with both desk clamp and grommet.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | DS70-810BL1 |
| EAN | 8717371449216 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=DS70-810BL1 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 9 kg |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,5 cm |
| Maksimaalne kandevõime (kumer-/ülilaia ekraani kohta) | 9 kg |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Lehekülje paigutus | Horisontaalpaigutus/vertikaalpaigutus |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 490 mm |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Gaasvedru |
| Kallutatav | Jah |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 265 - 550 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 72 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 465 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 415 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 22,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 18 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 43,2 cm (17") |
| Depth adjustment range | 0 - 490 mm |
| Minimaalne kaal | 1 kg |
| Pakendi netokaal | 3,6 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 3 kg |
| Laius | 117 mm |
| Laius | 117 mm |
| Sügavus | 555 mm |
| Kõrgus | 615 mm |
| Sügavus | 555 mm |
| Kõrgus | 615 mm |
| Toote kaal | 3000 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 117 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 222 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 400 mm |
| Pakendi kaal | 3,6 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Rotating | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Height adjustment range | 265 - 550 mm |
| Fits screens sized | 17-32" |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 9 kg |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.41 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01132 cubm |
| Product Net Weight | 3 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.6 kg |
| Summary | Neomounts DS70-810BL1 Monitor arm 17-32" - gas spring - space saving - 180°-stop. Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 9 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Master (outer) case gross weight | 22300 g |
| Master (outer) case height | 370 mm |
| Master (outer) case length | 415 mm |
| Master (outer) case width | 465 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 72 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 18000 g |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 85 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 9 kg |
| Height adjustment type | Gas spring |
| Package net weight | 3600 g |
| Minimum weight | 1 kg |
| Maximum weight capacity (per curved/ultra-wide display) | 9 kg |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 9 kg |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Package depth | 117 mm |
| Package height | 400 mm |
| Package weight | 3600 g |
| Package width | 222 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 ° |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||