Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Neomounts desk mount, model FPMA-D540BLACK is a tilt-, swivel and rotatable desk mount for monitors up to 32". This mount is a great choice for space saving placement on desks using a desk clamp or grommet mount.
Neomounts' versatile tilt (90°), rotate (360°) and swivel (180°) technology allows the mount to change to any viewing angle to fully benefit from the capabilities of the flat screen. The mount is manually height adjustable from 2,1 to 42,2 centimeters. The depth is adjustable from 0 to 26,6 centimeters. An innovative cable management routes cables from mount to flat screen. Additionally, the mount features a Quick-release VESA, that allows you to attach the monitor in a wink of an eye.
Neomounts FPMA-D540BLACK has two pivot points and is suitable for screens up to 32". The weight capacity of this product is 8 kg. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.
By using an ergonomic mount neck- and back complaints can be avoided. Ideal for use in offices and on counters or in a reception area.
All installation material is included with the product.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | FPMA-D540BLACK |
| EAN | 8717371449230 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=FPMA-D540BLACK |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Paigaldus | Klamber/kaitsekrae |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,8 cm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Sühavuse reguleerimisvahemik | 0 - 266 mm |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kallutatav | Jah |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 21 - 422 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 144 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 505 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 260 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 350 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 21,3 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 18,2 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm (13") |
| Depth adjustment range | 0 - 266 mm |
| Pakendi netokaal | 3,4 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| Reguleeritav sügavus | Jah |
| Sügavus (minimaalne) | 0 mm |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 3,03 kg |
| Laius | 114 mm |
| Laius | 114 mm |
| Sügavus | 346 mm |
| Kõrgus | 623 mm |
| Sügavus | 346 mm |
| Kõrgus | 623 mm |
| Toote kaal | 3030 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 489 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 110 mm |
| Pakendi kaal | 3,4 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Clamp/Grommet |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Rotating | Jah |
| Height adjustment range | 21 - 422 mm |
| Fits screens sized | 10-32" |
| Maximum Weight Capacity | 8 kg |
| Unit Box Height | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.006468 cubm |
| Product Net Weight | 3.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.26 kg |
| Summary | Neomounts FPMA-D540BLACK Monitor arm 13-32". Mounting: Clamp/Grommet, Maximum weight capacity: 8 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Master (outer) case gross weight | 21300 g |
| Master (outer) case height | 350 mm |
| Master (outer) case length | 260 mm |
| Master (outer) case width | 505 mm |
| Products per master (outer) case | 6 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 144 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 18200 g |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 88 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Package net weight | 3400 g |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Adjustable Depth | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package weight | 3400 g |
| Package width | 489 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 ° |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||