Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Neomounts desk mount, model FPMA-D550SBLACK is a tilt-, swivel and rotatable desk mount for monitors up to 32". The monitor arm is easy to place on the desk using a stand.
Neomounts' versatile tilt (90°), rotate (360°) and swivel (180°) technology allows the mount to change to any viewing angle to fully benefit from the capabilities of the flat screen. The mount is manually height adjustable from 5,6 to 41,9 centimeters. An innovative cable management routes cables from mount to flat screen. Additionally, the mount features a Quick-release VESA, that allows you to attach the monitor in a wink of an eye.
Neomounts FPMA-D550SBLACK is suitable for screens up to 32". The weight capacity of this product is 8 kg. The desk mount is suitable for screens that meet VESA hole pattern 75x75 or 100x100mm. Different hole patterns can be covered using Neomounts VESA adapter plates.
By using an ergonomic mount neck- and back complaints can be avoided. Ideal for use in offices and on counters or in a reception area.
All installation material is included with the product.
| Tootja | NEOMOUNTS |
| Tootekood | FPMA-D550SBLACK |
| EAN | 8717371449247 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.neomounts.com/default.asp?pageid=44&artdetail=FPMA-D550SBLACK |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toetatud ekraanide arv | 1 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kinnituse tüüp | Laud |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Must |
| Paigaldamine | |
| Lauaplaadi paksus (min) | 1 cm |
| Lauaplaadi paksus (max) | 8,8 cm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Rotatsiooni nurk | 360° |
| Kõrguse reguleerimise tüüp | Manuaal |
| Kallutatav | Jah |
| Pööratav | Jah |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 56 - 419 mm |
| Pööratavus | Jah |
| Pöördenurga ulatus | -90 - 90° |
| Kõrguse reguleerimine | Jah |
| Pöördenurk | 180° |
| Juhtmehaldus | Jah |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Kalde reguleerimine | Jah |
| Kaldenurk | -45 - 45° |
| Funktsioonid | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 81,3 cm (32") |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 100 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 480 mm |
| Harmonized System (HS) kood | 7326909890 |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 305 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 370 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 17,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Peamise pakendi netokaal | 13,9 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani minimaalne suurus | 33 cm (13") |
| Pakendi netokaal | 3,3 kg |
| Päritoluriik | Hiina |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 2,78 kg |
| Laius | 390 mm |
| Laius | 390 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 501 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 501 mm |
| Toote kaal | 2780 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 289 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 466 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 70 mm |
| Pakendi kaal | 3,3 kg |
| Muud andmed | |
| Mounting | Freestanding |
| Tilt adjustment | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Cable management | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Swivel angle | 180 ° |
| Rotating | Jah |
| Height adjustment range | 56 - 419 mm |
| Fits screens sized | 10-32" |
| Number of screens | 1 |
| Maximum Weight Capacity | 8 kg |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.47 |
| Unit Box Width | 0.29 |
| CnCode | 83021000 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.01124 cubm |
| Product Net Weight | 3 kg |
| Unit Calculated Weight | 3.36 kg |
| Summary | Neomounts FPMA-D550SBLACK Monitor stand 13-32". Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 8 kg, Minimum screen size: 33 cm (13"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -90 - 90°, Tilt angle range: -45 - 45°. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Tilt angle range | -45 - 45 ° |
| Master (outer) case gross weight | 17400 g |
| Master (outer) case height | 370 mm |
| Master (outer) case length | 305 mm |
| Master (outer) case width | 480 mm |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Products per pallet (EU) | 100 pc(s) |
| Master (outer) case net weight | 13900 g |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 13 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Desk thickness (max) | 88 mm |
| Desk thickness (min) | 10 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 8 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Package net weight | 3300 g |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Steel |
| Max. weight | 8 kg |
| Package depth | 289 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package weight | 3300 g |
| Package width | 466 mm |
| Pivot angle | -180 - 180 ° |
| Swivel angle range | -90 - 90 ° |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||